Zbiórka Dla Moniki - zdjęcie główne

Dla Moniki

2 698 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Magda Domińska - awatar

Magda Domińska

Organizator zbiórki

Moja siostra Monika, dwa lata temu wykryto u niej glejaka 4 stopień, nieoperacyjny i wyrok: zostało Pani kilka miesięcy życia- szok. Monika ma córkę,  obie są teraz pod opieką rodziców,  ponieważ zostały bez środków do życia.  W dniu w którym siostra się przewróciła i trafiła do szpitala, była  w drodze na podpisanie umowy o pracę, wszystko w jednej chwili odwróciło się o 180 stopni. Lekarze rozkładają ręce, nic się nie da zrobić, ale ona się nie poddaje,  przyjmuje leczniczą marihuanę i ogromne ilości kurkumy,  nie wiemy czy to jej pomaga, ale wszyscy w szpitalach się dziwią, dlaczego ona jeszcze żyje, więc chyba pomaga. Jest bardzo ciężko 1600 zł to koszt miesięcznej kuracji leczniczą marihuanę,  rodzice robią co mogą, ale nie jest łatwo.  Jeśli ktoś może,  będziemy wdzięczni za każdy drobny gest,  pokażemy lekarzom jak bardzo się mylili. Monika jest bardzo dzielna i pogodna , swoim optymizmem zaraża wszystkich i nas wszystkich podtrzymuje na duchu, nie chcemy jej stracić. Dziękujemy. 

Aktualizacje


 • Magda Domińska - awatar

  Magda Domińska

  08.01.2019
  08.01.2019

  Kochani znajomi i nieznajomi, jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za
  wszelką pomoc, dzięki Waszym dobrym sercom udało się tak szybko
  zebrać pieniądze na cały miesiąc leczenia siostry. Nie przestawajmy, niech Monika wie, że nie jest sama, że mimo tego , że lekarze są
  bezradni , ona nie może się poddawać.
  Kochani jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy :)

Komentarze


 • Mateusz Błasiak - awatar

  Mateusz Błasiak

  06.02.2019
  06.02.2019

  Dużo zdrowia !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.01.2019
  05.01.2019

  Dużo zdrowia dla siostry !🍀🍀🍀

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  30.12.2018
  30.12.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

2 698 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Magda Domińska - awatar

Magda Domińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz S - awatar
Mateusz S
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Emilia - awatar
Emilia
50
Ola Fesz Miłek - awatar
Ola Fesz Miłek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid S. - awatar
Dawid S.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij