Zbiórka Dla Moniki - zdjęcie główne

Dla Moniki

2 698 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Magda Domińska - awatar

Magda Domińska

Organizator zbiórki

Moja siostra Monika, dwa lata temu wykryto u niej glejaka 4 stopień, nieoperacyjny i wyrok: zostało Pani kilka miesięcy życia- szok. Monika ma córkę,  obie są teraz pod opieką rodziców,  ponieważ zostały bez środków do życia.  W dniu w którym siostra się przewróciła i trafiła do szpitala, była  w drodze na podpisanie umowy o pracę, wszystko w jednej chwili odwróciło się o 180 stopni. Lekarze rozkładają ręce, nic się nie da zrobić, ale ona się nie poddaje,  przyjmuje leczniczą marihuanę i ogromne ilości kurkumy,  nie wiemy czy to jej pomaga, ale wszyscy w szpitalach się dziwią, dlaczego ona jeszcze żyje, więc chyba pomaga. Jest bardzo ciężko 1600 zł to koszt miesięcznej kuracji leczniczą marihuanę,  rodzice robią co mogą, ale nie jest łatwo.  Jeśli ktoś może,  będziemy wdzięczni za każdy drobny gest,  pokażemy lekarzom jak bardzo się mylili. Monika jest bardzo dzielna i pogodna , swoim optymizmem zaraża wszystkich i nas wszystkich podtrzymuje na duchu, nie chcemy jej stracić. Dziękujemy. 

Aktualizacje


 • Magda Domińska - awatar

  Magda Domińska

  08.01.2019
  08.01.2019

  Kochani znajomi i nieznajomi, jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za
  wszelką pomoc, dzięki Waszym dobrym sercom udało się tak szybko
  zebrać pieniądze na cały miesiąc leczenia siostry. Nie przestawajmy, niech Monika wie, że nie jest sama, że mimo tego , że lekarze są
  bezradni , ona nie może się poddawać.
  Kochani jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy :)

Komentarze


 • Mateusz Błasiak - awatar

  Mateusz Błasiak

  06.02.2019
  06.02.2019

  Dużo zdrowia !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.01.2019
  05.01.2019

  Dużo zdrowia dla siostry !🍀🍀🍀

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  30.12.2018
  30.12.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

2 698 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Magda Domińska - awatar

Magda Domińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz S - awatar
Mateusz S
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Emilia - awatar
Emilia
50
Ola Fesz Miłek - awatar
Ola Fesz Miłek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid S. - awatar
Dawid S.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij