Zbiórka Leczenie Moreli - zdjęcie główne

Leczenie Moreli

266 zł z 210 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Nasza wolontariuszka z Poznania zbiera na spłatę faktury za diagnostykę i leczenie swojej podopiecznej.


Morela

Morela trafiła do jednej z naszych wolontariuszek w stanie agonalnym po tym, jak jej właściciele zrezygnowali z jej leczenia usprawiedliwiając się wysokimi kosztami i wiekiem szczurzycy. Była w stanie opłakanym - pazurki wbijające się w podeszwy stópek, brudne uszka, zaschnięte strupy od sinlacka, guz w pachwinie, guz przysadki, ropomacicze, niedowład tylnych łapek. Przeżyła zabieg kastracji i usunięcia guza, ładnie reagowała na kabergoline. Ze względu na ciężki stan zdrowia zamieszkała dożywotnio w prywatnym stadzie naszej wolontariuszki.

Niestety mimo podjętego leczenia Morela odeszła za Tęczowy Most...


----------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Faktura za wizytę, badanie USG i leki Moreli została wystawiona na kwotę 210 zł.


Prosimy o pomoc w spłacie faktury za leczenie i diagnostykę Moreli!


----------------------------------------------------------------------------------


Zobacz inne nasze zbiórki -> https://pomagam.pl/org/vivagryzonie


Komentarze


 • Aleksandra Dziekan - awatar

  Aleksandra Dziekan

  17.08.19
  17.08.19

  To jaki dom stworzyłyście dla Morelki... lepszego wymarzyć sobie nie mogła. Dziękuję za pomoc szczurzynce

 • Asia - awatar

  Asia

  15.08.19
  15.08.19

  Trzymam kciuki za zebranie kwoty! Jesteś niesamowita!

266 zł z 210 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
56
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
39
Aleksandra Dziekan - awatar
Aleksandra Dziekan
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Asia - awatar
Asia
20
Justyna - awatar
Justyna
5
Julita Tomczuk - awatar
Julita Tomczuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij