Zbiórka Motocykliści vs koronawirus - zdjęcie główne

Motocykliści vs koronawirus

1 301 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Michał Brzozowski - awatar

Michał Brzozowski

Organizator zbiórki

Wpłać dowolną kwotę za pomocą naszej zbiórki! Pełna suma, jaką uzbieramy, zostanie przeznaczona na zakup najpotrzebniejszego sprzętu medycznego dla szpitali zakaźnych!

Motocykliści zatrzymują epidemię! Pomagamy szpitalom! Nie dajemy odejść naszym seniorom!

Pracownicy polskich szpitali alarmują! Brakuje podstawowego wyposażenia, nawet maseczki, czy rękawiczki jednorazowe są na wyczerpaniu. Potrzeby natomiast są coraz większe, bo wirus dociera do coraz to nowych obszarów, zwiększa się liczba potwierdzonych zakażeń. Zatrzymajmy epidemię! A przynajmniej zróbmy wszystko, co w naszej mocy, żeby to się stało!

Epidemia sama się nie zatrzyma, no chyba że naturalnie, gdy wirus już opanuje większość naszego społeczeństwa, pozbawiając życia naszych najbliższych, najpewniej seniorów naszych rodzin, a także osoby słabsze, chorujące przewlekle, mające różne dolegliwości. Aby do tego nie dopuścić, należy walczyć z epidemią, spowolnić ją jak tylko się da lub całkowicie zatrzymać! Na pierwszym froncie tej walki są lekarze, pielęgniarki, sanitariusze, ratownicy - osoby najbardziej narażone na zakażenie wirusem SARS CoV-2. Gdy zetkną się z zakażoną osobą, nie będąc odpowiednio zabezpieczeni, według panujących procedur muszą udać się na przymusową, dwutygodniową kwarantannę. To wyłącza ich z obiegu, nie pracują, nie pomagają, mimo tego, że bardzo tego chcą!

Pomóżmy im pomagać nam!

Czego potrzeba w szpitalach? Mamy informacje z pierwszej ręki, od pani doktor, epidemiolog z płońskiego szpitala:

W szpitalach zakaźnych braki są w płynach do dezynfekcji powierzchni i rąk, potrzebne są maski chirurgiczne, maski FP2, przyłbice medyczne lub gogle medyczne, fartuchy barierowe, kombinezony ochrony biologicznej. Wszystko to sprzęt pierwszej potrzeby, główny sprzęt, w którym cała nasza służba zdrowia ma braki. Jeżeli chodzi o zwykle szpitale niezakaźne to płyny do dezynfekcji i maski chirurgiczne 3 warstwowe są produktem pierwszej potrzeby!

Pizzerie, restauracje i inne gastronomiczne wspomagają lekarzy, pielęgniarki, laborantów, w ich wysiłkach mających na celu ograniczenie i zwalczenie koronawirusa. Stacje benzynowe serwują darmową kawę dla załóg pogotowia i służb mundurowych.

Czas najwyższy abyśmy MY - Motocykliści też przystąpili do powstrzymania tej pandemii. Niezależnie czy jeździsz sportem, cruiserem, czy zabytkowym komarkiem, możesz nas wspomóc, możesz wspomóc tych, którzy dają opór wirusowi. Wystarczy, że przyłączysz się do zbiórki pieniędzy, że poświęcisz przysłowiową złotówkę. Za zebrane fundusze zakupimy maseczki higieniczne, rękawiczki jednorazowe i inny sprzęt ochrony dla personelu medycznego, którego aktualnie będzie potrzebował!

Za zebrane pieniądze zakupimy brakujący sprzęt dla najbardziej go potrzebujących szpitali na terenie całej Polski. Jeżeli macie informację, który szpital w waszym regionie i czego potrzebuje - piszcie w komentarzach! Tu chodzi o zdrowie nas wszystkich i życie naszych bliskich, naszych seniorów! Nie dajmy im odejść! Zatrzymajmy to!

Motocykliści zatrzymują epidemię!

Redakcja Motovoyager.pl

1 301 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Michał Brzozowski - awatar

Michał Brzozowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kuba Smusz - awatar
Kuba Smusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
20
MotoZbrojownia gruby 4xxl Stratoliner xv1900 - awatar
MotoZbrojownia gruby 4xxl Stratoliner xv1900
200
Rafał Szymanek - awatar
Rafał Szymanek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojciech - awatar
Wojciech
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij