Zbiórka Motocykliści vs koronawirus - miniaturka zdjęcia

Motocykliści vs koronawirus

Zbiórka Motocykliści vs koronawirus - zdjęcie główne

Motocykliści vs koronawirus

1 300 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób w ciągu 15 dni.
Wpłać teraz
 
Michał Brzozowski - awatar

Michał Brzozowski

Organizator zbiórki

Wpłać dowolną kwotę za pomocą naszej zbiórki! Pełna suma, jaką uzbieramy, zostanie przeznaczona na zakup najpotrzebniejszego sprzętu medycznego dla szpitali zakaźnych!

Motocykliści zatrzymują epidemię! Pomagamy szpitalom! Nie dajemy odejść naszym seniorom!

Pracownicy polskich szpitali alarmują! Brakuje podstawowego wyposażenia, nawet maseczki, czy rękawiczki jednorazowe są na wyczerpaniu. Potrzeby natomiast są coraz większe, bo wirus dociera do coraz to nowych obszarów, zwiększa się liczba potwierdzonych zakażeń. Zatrzymajmy epidemię! A przynajmniej zróbmy wszystko, co w naszej mocy, żeby to się stało!

Epidemia sama się nie zatrzyma, no chyba że naturalnie, gdy wirus już opanuje większość naszego społeczeństwa, pozbawiając życia naszych najbliższych, najpewniej seniorów naszych rodzin, a także osoby słabsze, chorujące przewlekle, mające różne dolegliwości. Aby do tego nie dopuścić, należy walczyć z epidemią, spowolnić ją jak tylko się da lub całkowicie zatrzymać! Na pierwszym froncie tej walki są lekarze, pielęgniarki, sanitariusze, ratownicy - osoby najbardziej narażone na zakażenie wirusem SARS CoV-2. Gdy zetkną się z zakażoną osobą, nie będąc odpowiednio zabezpieczeni, według panujących procedur muszą udać się na przymusową, dwutygodniową kwarantannę. To wyłącza ich z obiegu, nie pracują, nie pomagają, mimo tego, że bardzo tego chcą!

Pomóżmy im pomagać nam!

Czego potrzeba w szpitalach? Mamy informacje z pierwszej ręki, od pani doktor, epidemiolog z płońskiego szpitala:

W szpitalach zakaźnych braki są w płynach do dezynfekcji powierzchni i rąk, potrzebne są maski chirurgiczne, maski FP2, przyłbice medyczne lub gogle medyczne, fartuchy barierowe, kombinezony ochrony biologicznej. Wszystko to sprzęt pierwszej potrzeby, główny sprzęt, w którym cała nasza służba zdrowia ma braki. Jeżeli chodzi o zwykle szpitale niezakaźne to płyny do dezynfekcji i maski chirurgiczne 3 warstwowe są produktem pierwszej potrzeby!

Pizzerie, restauracje i inne gastronomiczne wspomagają lekarzy, pielęgniarki, laborantów, w ich wysiłkach mających na celu ograniczenie i zwalczenie koronawirusa. Stacje benzynowe serwują darmową kawę dla załóg pogotowia i służb mundurowych.

Czas najwyższy abyśmy MY - Motocykliści też przystąpili do powstrzymania tej pandemii. Niezależnie czy jeździsz sportem, cruiserem, czy zabytkowym komarkiem, możesz nas wspomóc, możesz wspomóc tych, którzy dają opór wirusowi. Wystarczy, że przyłączysz się do zbiórki pieniędzy, że poświęcisz przysłowiową złotówkę. Za zebrane fundusze zakupimy maseczki higieniczne, rękawiczki jednorazowe i inny sprzęt ochrony dla personelu medycznego, którego aktualnie będzie potrzebował!

Za zebrane pieniądze zakupimy brakujący sprzęt dla najbardziej go potrzebujących szpitali na terenie całej Polski. Jeżeli macie informację, który szpital w waszym regionie i czego potrzebuje - piszcie w komentarzach! Tu chodzi o zdrowie nas wszystkich i życie naszych bliskich, naszych seniorów! Nie dajmy im odejść! Zatrzymajmy to!

Motocykliści zatrzymują epidemię!

Redakcja Motovoyager.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 300 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób w ciągu 15 dni.
Wpłać teraz
 
Michał Brzozowski - awatar

Michał Brzozowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Kuba Smusz - awatar
Kuba Smusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
20
MotoZbrojownia gruby 4xxl Stratoliner xv1900 - awatar
MotoZbrojownia gruby 4xxl Stratoliner xv1900
200
Rafał Szymanek - awatar
Rafał Szymanek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojciech - awatar
Wojciech
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij