Zbiórka Muzea Obrony Wybrzeża i Helu - zdjęcie główne

Muzea Obrony Wybrzeża i Helu

34 528 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 383 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Maria Kłapkowska - awatar

Maria Kłapkowska

Organizator zbiórki

Pozdrawiamy wszystkich naszych wspaniałych DARCZYŃCÓW i  bardzo serdecznie Państwu dziękujemy za wsparcie naszej akcji. Dzięki Darczyńcom już wiemy, że Muzeum przetrwa, że z czasem wyjdzie na prostą. Kończymy naszą zbiórkę bo mimo iż nie osiągnięto założonej kwoty - to nie chcemy dłużej prosić o pomoc - bo potrzebujących jest wielu. Dziękujemy za każdą Państwa wpłatę, za każdą pomoc. Jesteście Państwo wspaniali - i to dodaje nam siły i energii do dalszej pracy.

Muzeum już jest otwarte, ale liczba odwiedzających jest bardzo  mała - a więc i bardzo małe są wpływy do kasy Muzeum. Ścisła dyrekcja pracuje całkowicie bez wynagrodzenia, codziennie przychodząc do pracy, sprzedając bilety i rozwiązując bieżące sprawy Muzeum. Zapraszamy Państwa wszystkich – odwiedźcie Helski Kompleks  Muzealny!!!

„Pomóż helskim muzeom”

/w razie pytań - prosze pisać na [email protected] - dyrektor Muzeum Obrony Wybrzeża Władysław Szarski odpowie na wszelkie pytania i wyjaśni ew. watpliwości/

Aktualizacje


 • Maria Kłapkowska - awatar

  Maria Kłapkowska

  10.05.2020
  10.05.2020

  Drodzy i Wielce Szanowni DARCZYŃCY!
  Dziękujemy za Państwa ofiarność, za Państwa zrozumienie potrzeb naszego, helskiego Muzeum.
  Każda Państwa wpłata – niezależnie od kwoty – to dar serca, dar sympatii.
  Udało się dzięki Państwa pomocy osiągnąć kwotę niemal 30 tys. zł - co prawda niższą od zakładanej - ale dla Muzeum to wspaniały i niezwykle pomocny dar. Muzeum już działa od 9 maja - niestety frekwencja jest słabiutka - nieporównywalna z ubiegłymi latami i kierownictwo Muzeum i jego załogę czeka jeszcze wiele ciężkich dni. Życzmy im - oby przetrwali, okrzepli, wzmocnili się - a Państwa trud i ofiarność im w tym wydatnie pomoże.
  Ponieważ akcja pomocowa trwa już długo i coraz mniej nowych osób przyłącza się do niej, zdecydowaliśmy zakończyć zbiórkę w najbliższych dniach.
  Niemniej, nie zapominajcie o helskim Muzeum Obrony Wybrzeża i Muzeum Helu. Przyjeżdżajcie do Helu, odwiedzajcie! Ponadto, wsparciem dla Muzeum są także trwające nieustannie zakupy jego wydawnictw p

Komentarze


 • Załoga MORSKIEJ JEDNOSTKI RAKIETOWEJ - awatar

  Załoga MORSKIEJ JEDNOSTKI RAKIETOWEJ

  28.05.2020
  28.05.2020

  Serdeczne pozdrowienia od całej załogi Morskiej Jednostki Rakietowej!

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   28.05.2020
   28.05.2020

   W imieniu Muzeum Obrony Wybrzeża i moim własnym składam całej Załodze Morskiej Jednostki Rakietowej w Siemirowicach serdeczne podziękowania za udzielenie pomocy naszemu Muzeum w tak trudnej sytuacji spowodowanej epidemią wirusa. Załoga MJR jest zawsze mile widzianym i honorowym gościem w naszym, helskim muzeum.

 • Deutsch-Polnischer Freundschaftskreis Hermeskeil e.V. - awatar

  Deutsch-Polnischer Freundschaftskreis Hermeskeil e.V.

  15.05.2020
  15.05.2020

  Darczyńcą jest Niemiecko-Polski Związek Przyjaciół w Hermeskeil działający w ramach partnerstwa między miastami Hermekseil i Hel

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   15.05.2020
   15.05.2020

   W imieniu Muzeum Obrony Wybrzeża serdecznie dziękuję naszym przyjaciołom z Hermeskeil, partnerskiego miasta Helu. Jesteście Państwo zawsze naszymi mile widzianymi, honorowymi gośćmi!

 • Zbigniew Wojciechowski - awatar

  Zbigniew Wojciechowski

  11.05.2020
  11.05.2020

  Z przyjemnością wspieram Muzeum Obrony Wybrzeża w tych trudnym czasie. Jest to jedyna w kraju placówka stworzona przez trzech pasjonatów o tak ciekawym zasobie eksponatów, która ciągle rozwija się dynamicznie. Dzięki niej helskie zabytki fortyfikacji zostały uratowane. Nie pozwólmy aby zostały zniszczone.

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   12.05.2020
   12.05.2020

   Bardzo dziękujemy za wsparcie i ciepłe słowa. Muzeum powstało dzięki pasjonatom - i dzięki kolejnym pasjonatom ma szanse przetrwać. Muzeum od 2006 roku pracowało na swoją opinie, rozwijało się co roku - i zyskało ogromne grono wspaniałych przyjaciół. Dziękujemy za wszelkie wpłaty, za każdą formę pomocy. Nasz wspólny dar dla Muzeum na pewno nie będzie zmarnowany.

 • Dariusz Tatara - awatar

  Dariusz Tatara

  07.05.2020
  07.05.2020

  Serdecznie pozdrawiam "załogę" Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu oraz wszystkich ludzi dobrej woli, którzy wspierają tą inicjatywę - Szacun dla Was. Dorzucam też swoją cegiełkę.

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   07.05.2020
   07.05.2020

   Pozdrowienia oczywiście przekażę z przyjemnością. Serdecznie dziękuje za wsparcie naszej inicjatywy - razem damy radę! wierzę w to.

 • Marcin Dobrzyński - awatar

  Marcin Dobrzyński

  04.05.2020
  04.05.2020

  W imieniu przyjaciół z Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu proszę o pomoc!

  • Maria Kłapkowska - awatar

   Maria Kłapkowska - Organizator zbiórki

   04.05.2020
   04.05.2020

   Dziękujemy! ;-)

34 528 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 383 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Maria Kłapkowska - awatar

Maria Kłapkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 383

Załoga MORSKIEJ JEDNOSTKI RAKIETOWEJ - awatar
Załoga MORSKIEJ JEDNOSTKI RAKIETOWEJ
1 000
Jakub Bulanda - awatar
Jakub Bulanda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Narloch - awatar
Beata Narloch
100
Andrzej Jąderko - awatar
Andrzej Jąderko
200
Jakub Koczot - awatar
Jakub Koczot
19
Przemysław Karaś - awatar
Przemysław Karaś
50
Beata Karaś - awatar
Beata Karaś
50
Konrad Karaś - awatar
Konrad Karaś
20
Sara Karaś - awatar
Sara Karaś
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij