Razem Możemy Więcej

1 187 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Rafał Nagraba - awatar

Rafał Nagraba

Organizator zbiórki

Mam na imię Rafał, reprezentuje Stowarzyszenie Możesz Więcej

Zbieram pieniądze na Urządzenie Wielofunkcyjne Baffin Trio.

Zbiórkę organizuję w imieniu Stowarzyszenia Możesz Więcej , które Pomaga dzieciom niepełnosprawnym prowadząc szkołę w miejscowości Nowy Zglechów. W chwili obecnej pomagamy dwudziestce dzieciaczków w nauce, rehabilitacji i codziennym rozwoju. 

Jak wspomniałem nasza szkoła to nie tylko miejsce do nauki, to również ciągła rehabilitacja naszych podopiecznych. Spora grupa dzieciaczków porusza się na wózkach inwalidzkich co wymaga częstej ingerencji personelu. Przygotowując naszych podopiecznych do zabiegów musimy zdjąć ich z wózka , ułożyć , przekręcić. To wszystko wymaga wysiłku od personelu, ale przede wszystkim jest BARDZO męczące dla dzieci. 

Dlatego zwracamy się do Was ludzie dobrej woli o pomoc i przekazanie nam pieniędzy na zakup Urządzenia Wielofunkcyjnego Baffin Trio, które przyczyni się do poprawy stanu zdrowia naszych dzieci.

Urządzenie Baffin TRIO znajduje najczęściej zastosowanie w następujących jednostkach chorobowych: mózgowe porażenie dziecięce, dystrofie mięśniowe, porażenia różnego pochodzenia, rozczep kręgosłupa, przepukliny oponowo-rdzeniowe, stany po urazach kręgosłupa, stany po urazach czaszkowo-mózgowych, stany po udarach, wady postawy, a w szczególności skolioza kręgosłupa, gdy inne zaopatrzenie nie znajduje zastosowania.

Zapraszam do obejrzenia filmiku, pomoże on zrozumieć jak bardzo pomocne będzie dla nas to urządzenie.

Firma LIW Care Technology Sp. z o. o. zapewni nam niezbędne szkolenie w zakresie obsługi ww. urządzenia i obiecała rabat przy zakupie, jednak zbiórka ZALEŻY OD WAS.

Fachowy opis urządzenia

Pomóżcie nam zapewnić naszym dzieciom lepsze życie. 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Zdjęcie opisu zbiórki Razem Możemy WięcejZdjęcie opisu zbiórki Razem Możemy WięcejZdjęcie opisu zbiórki Razem Możemy Więcej

Aktualizacje


 • Rafał Nagraba - awatar

  Rafał Nagraba

  07.12.2016
  07.12.2016

  Kochani Darczyńcy
  Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to już w przyszłym tygodniu producent przywiezie do szkoły wózek dla Jacka.
  Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy za wpłaty i pomoc w zbiórce pieniędzy.
  Dzięki Waszej ofiarności na pomagam.pl udało zebrać się nam kwotę 1 167 zł.
  Równolegle do prowadzonej tutaj zbiórki, udało nam się pozyskać brakujące do zakupu wózka pieniądze, dlatego z dniem dzisiejszym kończymy naszą zbiórkę.
  Proszę zajrzyjcie tutaj za kilka dni, wstawimy wtedy zdjęcie Jacka w jego nowym wózku.
  Bardzo Bardzo Wam Wszystkim Dziękujemy za Wasze Dobre Serca!

Komentarze


 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  13.08.2016
  13.08.2016

  Serdecznie zachęcam wszystkich...dajmy szansę drugiej osobie, dla niej to będzie całym światem i jakim udogodnieniem:) Ja postaram się ile mogę:)

  • Rafał Nagraba - awatar

   Rafał Nagraba - Organizator zbiórki

   07.10.2016
   07.10.2016

   Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki.

1 187 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Rafał Nagraba - awatar

Rafał Nagraba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kaczmarek - awatar
Kaczmarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa Gańko - awatar
Ewa Gańko
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij