Zbiórka Edukacja wychowanka domu dziecka - miniaturka zdjęcia

Edukacja wychowanka domu dziecka

Edukacja wychowanka domu dziecka

4 740 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy Fundacją, która pomaga wychowankom domów dziecka i pieczy zastępczych wystartować w dorosłe życie. 

Opuszczając takie placówki młodzi ludzie często nie mają żadnych kwalifikacji, są słabo wykształceni i pełni emocjonalnych problemów. Nic więc dziwnego, że ich poczucie wartości jest bardzo niskie. Zdobycie dobrej pracy w takich przypadkach jest ogromnym problemem, a to prowadzi do wykluczenia społecznego i ekonomicznego. Historie naszych podopiecznych są często dramatyczne i bez pomocy z zewnątrz, skazane na niepowodzenie. 

Dzięki naszej Fundacji mamy szansę zmienić przynajmniej część z tych historii. Razem z naszymi Partnerami uczymy uczestników naszego programu samodzielności, zaradności, organizacji czasu oraz konkretnych umiejętności zawodowych w obszarze IT, dzięki którym ich start w dorosłe życie będzie dużo łatwiejszy. 

W trzech edycjach programu pomogliśmy już 29 podopiecznym. W tym roku pomagamy kolejnym 24, ale chcielibyśmy tę liczbę zwiększyć, bo efekty naszych działań inspirują nas i dają ogromną motywację do działania. Historia Piotra jest na to realnym dowodem.

Koszt programu dla jednego podopiecznego to 15 000 zł. W jego skład wchodzą:

 • organizacja szkoleń miękkich
  Kompetencje społeczne są podstawą efektywnej pracy w zespole. Uczestnicy biorą udział w warsztatach z komunikacji, asertywności, gospodarowania sobą w czasie, pracy z emocjami i stresem

 • Company Day
  Uczestnicy od początku poznają środowisko branży IT, odwiedzając siedziby czołowych firm technologicznych. Spotkanie przybliża podopiecznym ich przyszłe środowisko zawodowe oraz dostarcza podstawowych informacji z zakresu działania firm korporacyjnych i języków programowania, których będą się uczyć.

 • kurs programowania
  To kluczowy moduł. Uczestnicy podczas wybranych przez siebie kursów zyskują wiedzę i umiejętności, które pozwalają im w pełni samodzielnie podjąć pracę na stanowisku programisty. 

 • warsztaty HR
  W ramach warsztatów uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne do aktywnego i efektywnego poruszania się po rynku pracy. Uczą się tworzenia profesjonalnego CV, wyszukiwania interesujących ofert pracy oraz efektywnego aplikowania na wybrane stanowiska.

 • staż
  Po ostatnim etapie programu pomagamy uczestnikom znaleźć pierwszą pracę w branży IT. Dodatkowo, podopieczni zawsze mogą liczyć na wsparcie nasze i naszych partnerów w dalszej drodze zawodowego rozwoju.

Jeśli chcesz nas wesprzeć i zapewnić pomoc dla kolejnego podopiecznego naszej Fundacji, przekaż dowolną kwotę pieniędzy. Każda złotówka może spowodować, że los kolejnego wychowanka domu dziecka lub pieczy zastępczej potoczy się w lepszą stronę.

Dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Piotr Zientara - awatar

  Piotr Zientara

  12.10.19
  12.10.19

  Sto lat Marcin! 🎉

 • Zuzanna - awatar

  Zuzanna

  05.06.19
  05.06.19

  Świetna inicjatywa. Dzięki i powodzenia!

  • Możesz ITy - awatar

   Możesz ITy - Organizator zbiórki

   11.06.19
   11.06.19

   Dziękujemy i proszę trzymać kciuki nadal :)

 • Joanna - awatar

  Joanna

  04.06.19
  04.06.19

  Trzymam mocno za Was kciuki! Robicie dobrą robotę!

  • Możesz ITy - awatar

   Możesz ITy - Organizator zbiórki

   11.06.19
   11.06.19

   Dziękujemy bardzo! Kciuki się przydadzą naszym podopiecznym :)

4 740 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 37

Natalia - awatar
Natalia
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr Grabo - awatar
Piotr Grabo
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Piotr Zientara - awatar
Piotr Zientara
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Manuela i Bartek - awatar
Manuela i Bartek
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij