Zbiórka Edukacja wychowanka domu dziecka - miniaturka zdjęcia

Edukacja wychowanka domu dziecka

Edukacja wychowanka domu dziecka

4 740 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy Fundacją, która pomaga wychowankom domów dziecka i pieczy zastępczych wystartować w dorosłe życie. 

Opuszczając takie placówki młodzi ludzie często nie mają żadnych kwalifikacji, są słabo wykształceni i pełni emocjonalnych problemów. Nic więc dziwnego, że ich poczucie wartości jest bardzo niskie. Zdobycie dobrej pracy w takich przypadkach jest ogromnym problemem, a to prowadzi do wykluczenia społecznego i ekonomicznego. Historie naszych podopiecznych są często dramatyczne i bez pomocy z zewnątrz, skazane na niepowodzenie. 

Dzięki naszej Fundacji mamy szansę zmienić przynajmniej część z tych historii. Razem z naszymi Partnerami uczymy uczestników naszego programu samodzielności, zaradności, organizacji czasu oraz konkretnych umiejętności zawodowych w obszarze IT, dzięki którym ich start w dorosłe życie będzie dużo łatwiejszy. 

W trzech edycjach programu pomogliśmy już 29 podopiecznym. W tym roku pomagamy kolejnym 24, ale chcielibyśmy tę liczbę zwiększyć, bo efekty naszych działań inspirują nas i dają ogromną motywację do działania. Historia Piotra jest na to realnym dowodem.

Koszt programu dla jednego podopiecznego to 15 000 zł. W jego skład wchodzą:

 • organizacja szkoleń miękkich
  Kompetencje społeczne są podstawą efektywnej pracy w zespole. Uczestnicy biorą udział w warsztatach z komunikacji, asertywności, gospodarowania sobą w czasie, pracy z emocjami i stresem

 • Company Day
  Uczestnicy od początku poznają środowisko branży IT, odwiedzając siedziby czołowych firm technologicznych. Spotkanie przybliża podopiecznym ich przyszłe środowisko zawodowe oraz dostarcza podstawowych informacji z zakresu działania firm korporacyjnych i języków programowania, których będą się uczyć.

 • kurs programowania
  To kluczowy moduł. Uczestnicy podczas wybranych przez siebie kursów zyskują wiedzę i umiejętności, które pozwalają im w pełni samodzielnie podjąć pracę na stanowisku programisty. 

 • warsztaty HR
  W ramach warsztatów uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne do aktywnego i efektywnego poruszania się po rynku pracy. Uczą się tworzenia profesjonalnego CV, wyszukiwania interesujących ofert pracy oraz efektywnego aplikowania na wybrane stanowiska.

 • staż
  Po ostatnim etapie programu pomagamy uczestnikom znaleźć pierwszą pracę w branży IT. Dodatkowo, podopieczni zawsze mogą liczyć na wsparcie nasze i naszych partnerów w dalszej drodze zawodowego rozwoju.

Jeśli chcesz nas wesprzeć i zapewnić pomoc dla kolejnego podopiecznego naszej Fundacji, przekaż dowolną kwotę pieniędzy. Każda złotówka może spowodować, że los kolejnego wychowanka domu dziecka lub pieczy zastępczej potoczy się w lepszą stronę.

Dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Piotr Zientara - awatar

  Piotr Zientara

  12.10.19
  12.10.19

  Sto lat Marcin! 🎉

 • Zuzanna - awatar

  Zuzanna

  05.06.19
  05.06.19

  Świetna inicjatywa. Dzięki i powodzenia!

  • Możesz ITy - awatar

   Możesz ITy - Organizator zbiórki

   11.06.19
   11.06.19

   Dziękujemy i proszę trzymać kciuki nadal :)

 • Joanna - awatar

  Joanna

  04.06.19
  04.06.19

  Trzymam mocno za Was kciuki! Robicie dobrą robotę!

  • Możesz ITy - awatar

   Możesz ITy - Organizator zbiórki

   11.06.19
   11.06.19

   Dziękujemy bardzo! Kciuki się przydadzą naszym podopiecznym :)

4 740 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 37

Natalia - awatar
Natalia
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr Grabo - awatar
Piotr Grabo
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Piotr Zientara - awatar
Piotr Zientara
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Manuela i Bartek - awatar
Manuela i Bartek
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij