Zbiórka Malowanie siedziby. - zdjęcie główne

Malowanie siedziby.

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Paulina Szulc - awatar

Paulina Szulc

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Wspomagające Osoby ze Środowisk Dysfunkcyjnych "Można Inaczej" jest organizacją pożytku publicznego. Mamy siedzibę w Starogardzie Gdańskim, natomiast członkowie Stowarzyszenia są zawsze tam, gdzie drugi człowiek potrzebuje wsparcia.  

Misją działań Stowarzyszenia jest bezpośrednia pomoc osobom najbardziej potrzebującym: samotnym, starszym, niepełnosprawnym, osobom znajdującym się w kryzysowej dla siebie sytuacji. Pomagamy bez względu na wiek czy status materialny osoby potrzebującej.
Formalności są nam obce. Bliski jest nam Człowiek. Pod naszą czułą opieką są również dzieci pozbawione miłości rodzicielskiej i dzieci o specjalnych potrzebach. Wzajemnie dbamy o swój rozwój.

Działamy w różnych obszarach takich jak:

1) Akademia Małego Człowieka – zajęcia świetlicowe dla dzieci, również takich, które większość czasu spędzają na ulicy.
2) Starogardzkie Centrum Wolontariatu- wolontariusze na co dzień pomagają osobom starszym, chorym, samotnym, biorą udział w imprezach lokalnych
3) Grupy wsparcia dla rodzin osób chorych, będących w trudnej sytuacji losowej, doświadczających przemocy
4) Szkoła dla Rodziców i Opiekunów, w ramach której uczestnicy wzmacniali swoje kompetencje wychowawcze, uczyli się mówić językiem miłości zgodnie z mottem
” Kochać i wymagać”

Tym razem to MY potrzebujemy WASZEJ pomocy! Chcemy wymalować i wyremontować nasze pomieszczenia siedziby. Zbieramy fundusze na podstawowe środki - farby, pędzle, folie itp. 

Prosimy więc o pomoc! Mamy nadzieję, że na wiosnę nasza siedziba obudzi się w z nowymi kolorami, odświeżona i wymalowana <3 

Żyjemy wśród Was, działamy dla Was i z Wami!

RAZEM.
RAZEM MOŻNA WIĘCEJ…..

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Paulina Szulc - awatar

Paulina Szulc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
69
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JaKa - awatar
JaKa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lucyna - awatar
Lucyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij