Zbiórka Szansa na dom dla Ali - miniaturka zdjęcia

Szansa na dom dla Ali

Zbiórka Szansa na dom dla Ali - zdjęcie główne

Szansa na dom dla Ali

941 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Tola Olszewska - awatar

Tola Olszewska

Organizator zbiórki

Aktualizacja! 

Ala-Sonia trafiła do Fundacji Kundelek :) Jest po zabiegu sterylizacji, odrobaczona, odkleszczona, odpchlona, zaczipowana, zaszczepiona, gotowa do adopcji. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali zbiórkę z całego serca,to dzięki Wam Ala-Sonia jest bezpieczna i ma szanse na kochający dom :) Dodaję również zdjęcia Ali z lipca. Jeżeli ktoś zainteresowany jest adopcją, prosimy o kontakt z Fundacją Kundelek w Iłowie. Fundacja  Kundelek ma profil na facebooku. Dziękujemy <3!


Sonia to  pies, który ma szanse na dom.  Obecnie śpi na polu w Kamieniu Nowym, niedaleko Gąbina. Jest zlękniona, wychudzona, na pewno była bita, kuli się przy gwałtownych ruchach. Podchodzi tylko jak mam coś do jedzenia. dziś nawet dała się pogłaskać, ale stała w bezruchu, głowa spuszczona, nie patrzyła w oczy... Fundacja przygarnie ją pod swoje skrzydła, ale pies musi być po sterylizacji, chipowaniu, odrobaczeniu, odpchleniu po badaniu krwi, pieniędzy brakuje, zbliżają się  wakacje,a ,, bezdomniaków" coraz więcej jak to w sezonie letnim. Jeśli uzbieram ta kwotę, zabieram ją z ulicy i zawiozę w bezpieczne miejsce.  Często jest problem z miejscem, domem, tu wystarczą pieniądze i  będzie bezpieczna Jeśli uzbieram tę sumę  wsiadam w samochód i działam. Pomożecie? 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Katarzyna P - awatar

    Katarzyna P

    26.05.19
    26.05.19

    Powodzenia malutka, oby jak najszybciej ją zabezpieczyć!

941 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Tola Olszewska - awatar

Tola Olszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Klaudia Wieczorek - awatar
Klaudia Wieczorek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
40
renata - awatar
renata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata - awatar
Renata
60
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jankowska - awatar
Jankowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij