Zbiórka Szansa na dom dla Ali - zdjęcie główne

Szansa na dom dla Ali

941 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Tola Olszewska - awatar

Tola Olszewska

Organizator zbiórki

Aktualizacja! 

Ala-Sonia trafiła do Fundacji Kundelek :) Jest po zabiegu sterylizacji, odrobaczona, odkleszczona, odpchlona, zaczipowana, zaszczepiona, gotowa do adopcji. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali zbiórkę z całego serca,to dzięki Wam Ala-Sonia jest bezpieczna i ma szanse na kochający dom :) Dodaję również zdjęcia Ali z lipca. Jeżeli ktoś zainteresowany jest adopcją, prosimy o kontakt z Fundacją Kundelek w Iłowie. Fundacja  Kundelek ma profil na facebooku. Dziękujemy <3!


Sonia to  pies, który ma szanse na dom.  Obecnie śpi na polu w Kamieniu Nowym, niedaleko Gąbina. Jest zlękniona, wychudzona, na pewno była bita, kuli się przy gwałtownych ruchach. Podchodzi tylko jak mam coś do jedzenia. dziś nawet dała się pogłaskać, ale stała w bezruchu, głowa spuszczona, nie patrzyła w oczy... Fundacja przygarnie ją pod swoje skrzydła, ale pies musi być po sterylizacji, chipowaniu, odrobaczeniu, odpchleniu po badaniu krwi, pieniędzy brakuje, zbliżają się  wakacje,a ,, bezdomniaków" coraz więcej jak to w sezonie letnim. Jeśli uzbieram ta kwotę, zabieram ją z ulicy i zawiozę w bezpieczne miejsce.  Często jest problem z miejscem, domem, tu wystarczą pieniądze i  będzie bezpieczna Jeśli uzbieram tę sumę  wsiadam w samochód i działam. Pomożecie? 

Komentarze


  • Katarzyna P - awatar

    Katarzyna P

    26.05.19
    26.05.19

    Powodzenia malutka, oby jak najszybciej ją zabezpieczyć!

941 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Tola Olszewska - awatar

Tola Olszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Klaudia Wieczorek - awatar
Klaudia Wieczorek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
40
renata - awatar
renata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata - awatar
Renata
60
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jankowska - awatar
Jankowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij