Zbiórka Nierówna walka z nowotworem - zdjęcie główne

Nierówna walka z nowotworem

18 298 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 198 osób
Paulina Gelger - awatar

Paulina Gelger

Organizator zbiórki


Jesteśmy zmuszeni wznowić zbiórkę. Ponoszone koszty są ponownie dla Nas zbyt duże. Z poprzednich zebranych środków udało Nam się uregulować chodź w części zaległości, ale one nadal rosną... Tato obecnie przebywa w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, poddawany jest chemioterapii oraz radioterapii. Dzielnie znosi wlewy i naświetlania, walczymy i się nie poddamy! 


Poniżej przypominam historię Taty 


Jakiś czas temu ja potrzebowałam Waszej pomocy... W piorunującym tempie udało się uzbierać kwotę na moje leczenie, za co ogromnie Wam dziękuję. Myślałam, że najgorsze już z za Nami, a jednak to był dopiero początek Naszych problemów... 

Pod koniec 2022r. Mój Tato miał usuwanego zęba, po kilku dniach pojawił się obrzęk i opuchlizna, która wydawała Nam się czymś normalnym. Jednak zamiast znikać, wtedy wydająca Nam się opuchlizna zaczęła przesuwać się niżej, w stronę węzłów chłonnych. Tato pochłonięty pracą, nie miał czasu udać się do lekarza. Jednakże w marcu 2023r. nie odpuściłam i udaliśmy się na USG węzłów chłonnych. Wtedy myślałam, że to może stan zapalny, po wyrwaniu zęba. Zaczęło się piekło.. pierwsza diagnoza CHŁONIAK. Ze skierowaniem pojechaliśmy natychmiast do Wrocławia na oddział hematologii. Odesłali Nas do Dolnośląskiego Centrum Onkologii na Hiszfelda. Wyznaczono termin biopsji guza... 3 ciężkie i bardzo długie tygodnie czekania na opis badania. Nadszedł dzień wizyty u lekarza, jechaliśmy z dobrym nastawieniem, chłoniak ma przecież bardzo dobre rokowania, damy radę. Niestety lekarz wykonujący USG nie dostrzegł wszystkiego, biopsja wykazała PRZERZUT RAKA PŁASKONABŁONKOWEGO III STOPNIA, najprawdopodobniej wywodzącego się z nosogardła. Łzy, rozpacz i pytanie jak, dlaczego my? Przecież Tatę nic nie boli, chodzi, uśmiecha się. Ale nie pozwolimy Mu się poddać!! Aktualnie jesteśmy po wielu konsultacjach specjalistycznych w Szpitalu na Hiszfelda, Borowskiej i Weigla. Żadne badanie obrazowe nie pokazało gdzie znajduję się pierwotny guz. Szpital Wojskowy we Wrocławiu podjął się natychmiastowej operacji wycięcia migdałków i pobrania próbek z gardła, krtani i języka. Przed Tatą bardzo długie leczenie i chemioterapia. 

W związku z przedłużającym się procesem diagnostycznym, nie może kontynuować pracy zarobkowej. Bieżące opłaty, częste wyjazdy do lekarzy wiążą się z coraz większymi kosztami. 

Organizacja tej zbiórki pieniędzy, ma na celu ściągnąć choć ten jeden problem z Jego barków, których w ciągu ostatnich miesięcy pojawiło się całe mnóstwo.

Będziemy jako Rodzina wdzięczni za każdą złotówkę, którą wykorzystamy na pomoc Tacie w walce z chorobą w każdy możliwy sposób.


Córka Paulina.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ewa Jackiewicz - awatar

  Ewa Jackiewicz

  05.09.2023
  05.09.2023

  Dużo zdrówka 💪

 • Małgorzata Nahajewska - awatar

  Małgorzata Nahajewska

  05.09.2023
  05.09.2023

  Życzę zdrówka:)

 • Nat. - awatar

  Nat.

  10.08.2023
  10.08.2023

  💪💪💪

18 298 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 198 osób
Paulina Gelger - awatar

Paulina Gelger

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 198

Barbara Małkowska-Zezula - awatar
Barbara Małkowska-Zezula
100
Justyna - awatar
Justyna
100
Dzień Kobiet Oława - awatar
Dzień Kobiet Oława
4 583
FILIP GELGER - awatar
FILIP GELGER
50
Dominika licytacja - awatar
Dominika licytacja
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Basia - awatar
Basia
200
Muzeum Motoryzacji w Oławie - awatar
Muzeum Motoryzacji w Oławie
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij