Zbiórka Mama - cały nasz świat - miniaturka zdjęcia

Mama - cały nasz świat

Zbiórka Mama - cały nasz świat - zdjęcie główne

Mama - cały nasz świat

3 867 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Rzepa - awatar

Magdalena Rzepa

Organizator zbiórki

Drodzy Darczyńcy.

 Jestem Magda, mam 26l. Mam siostrę Paulinkę w wieku 16 lat. Kobieta na zdjęciu to  Agnieszka, nasza mama - to cały nasz świat!  To młoda kobieta, która ma dopiero 44lata , niestety 02.01.2018r.doszło do  nieszczęśliwego wypadku, który całkowicie zmienił jej i nasze życie. Była bardzo energiczną,pracowitą kobietą, którą wszyscy lubili. Zawsze uśmiechnięta i otwarta na innych. Lubiąca pomagać i dawać innym co ma. Teraz ona potrzebuje naszej pomocy. Wypadek, któremu uległa spowodował duże niedotlenienie mózgu, w wyniku czego zapadła w stan głębokiej nieprzytomności z czego nie może się wybudzić . Po długich zmaganiach udało nam się przenieść mamę do zakład opiekuńczo leczniczego  we Wschowie, który specjalizuje się leczeniem i opieką nad pacjetami. Niestety opłata za miesiąc pobytu tam wynosi 1300zł. Z racji tego, że siostra jest nieletnia, musiałam przeprowadzić się do Zielonej Góry, aby sprawować nad nią opiekę. Codziennie dojeżdżam do pracy 67 km, co liczy się z miesięcznymi kosztami ok. 420 zł. Dojazdy do mamy pochłaniają wiele czasu i są bardzo kosztowne. Na obecną chwilę nie mamy renty ani żadnej innej pomocy finansowej. Sama utrzymuję mieszkanie - koszt 650 zł. Dodatkowo dochodzą inne koszty - środki pielęgnacyjne dla mamy oraz związane z edukacją mojej siostry. Ja sama zarabiam 2700 zł i niestety ledwo wiążemy koniec z końcem.

Jeżeli to czytasz - dziękuję,  że w ogóle poświęciłeś/aś swój czas. 

Jeżeli jesteś  w stanie pomóc - proszę zrób  to, nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo nam pomożesz. 

Dodam na koniec tylko, że nie poddajemy się i staramy się walczyć o jej życię, chciałybyśmy przewieźć mamę do Torunia w celu leczenia komórkami macierzystymi - wierzymy, że to nie jest koniec. Mama jest jeszcze silną i młodą kobietą. Mamy tylko ją. Wiemy, że nigdy nie chciałaby nas zostawić. Bardzo prosimy o pomoc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • W.Duczmal - awatar

  W.Duczmal

  02.08.18
  02.08.18

  Jestem sercem z Wami . Modle się . Będzie dobrze.❤️❤️❤️🍀

 • Joseph - awatar

  Joseph

  22.07.18
  22.07.18

  Trzymam kciuki

  • Magdalena Rzepa - awatar

   Magdalena Rzepa - Organizator zbiórki

   23.07.18
   23.07.18

   Bardzo dziękuję!

 • Marlena Nadolna - awatar

  Marlena Nadolna

  18.07.18
  18.07.18

  Fajterko Agnieszko, trzymam kciuki!

3 867 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Rzepa - awatar

Magdalena Rzepa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Żaneta Szkućko - awatar
Żaneta Szkućko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Kornela Mazur - awatar
Kornela Mazur
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jagoda Mroziewicz Nikiel - awatar
Jagoda Mroziewicz Nikiel
20
Małgorzata Marcinkowska - awatar
Małgorzata Marcinkowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij