Zbiórka Mama - cały nasz świat - zdjęcie główne

Mama - cały nasz świat

3 867 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Rzepa - awatar

Magdalena Rzepa

Organizator zbiórki

Drodzy Darczyńcy.

 Jestem Magda, mam 26l. Mam siostrę Paulinkę w wieku 16 lat. Kobieta na zdjęciu to  Agnieszka, nasza mama - to cały nasz świat!  To młoda kobieta, która ma dopiero 44lata , niestety 02.01.2018r.doszło do  nieszczęśliwego wypadku, który całkowicie zmienił jej i nasze życie. Była bardzo energiczną,pracowitą kobietą, którą wszyscy lubili. Zawsze uśmiechnięta i otwarta na innych. Lubiąca pomagać i dawać innym co ma. Teraz ona potrzebuje naszej pomocy. Wypadek, któremu uległa spowodował duże niedotlenienie mózgu, w wyniku czego zapadła w stan głębokiej nieprzytomności z czego nie może się wybudzić . Po długich zmaganiach udało nam się przenieść mamę do zakład opiekuńczo leczniczego  we Wschowie, który specjalizuje się leczeniem i opieką nad pacjetami. Niestety opłata za miesiąc pobytu tam wynosi 1300zł. Z racji tego, że siostra jest nieletnia, musiałam przeprowadzić się do Zielonej Góry, aby sprawować nad nią opiekę. Codziennie dojeżdżam do pracy 67 km, co liczy się z miesięcznymi kosztami ok. 420 zł. Dojazdy do mamy pochłaniają wiele czasu i są bardzo kosztowne. Na obecną chwilę nie mamy renty ani żadnej innej pomocy finansowej. Sama utrzymuję mieszkanie - koszt 650 zł. Dodatkowo dochodzą inne koszty - środki pielęgnacyjne dla mamy oraz związane z edukacją mojej siostry. Ja sama zarabiam 2700 zł i niestety ledwo wiążemy koniec z końcem.

Jeżeli to czytasz - dziękuję,  że w ogóle poświęciłeś/aś swój czas. 

Jeżeli jesteś  w stanie pomóc - proszę zrób  to, nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo nam pomożesz. 

Dodam na koniec tylko, że nie poddajemy się i staramy się walczyć o jej życię, chciałybyśmy przewieźć mamę do Torunia w celu leczenia komórkami macierzystymi - wierzymy, że to nie jest koniec. Mama jest jeszcze silną i młodą kobietą. Mamy tylko ją. Wiemy, że nigdy nie chciałaby nas zostawić. Bardzo prosimy o pomoc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • W.Duczmal - awatar

  W.Duczmal

  02.08.2018
  02.08.2018

  Jestem sercem z Wami . Modle się . Będzie dobrze.❤️❤️❤️🍀

 • Joseph - awatar

  Joseph

  22.07.2018
  22.07.2018

  Trzymam kciuki

  • Magdalena Rzepa - awatar

   Magdalena Rzepa - Organizator zbiórki

   23.07.2018
   23.07.2018

   Bardzo dziękuję!

 • Marlena Nadolna - awatar

  Marlena Nadolna

  18.07.2018
  18.07.2018

  Fajterko Agnieszko, trzymam kciuki!

3 867 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Rzepa - awatar

Magdalena Rzepa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Żaneta Szkućko - awatar
Żaneta Szkućko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Kornela Mazur - awatar
Kornela Mazur
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jagoda Mroziewicz Nikiel - awatar
Jagoda Mroziewicz Nikiel
20
Małgorzata Marcinkowska - awatar
Małgorzata Marcinkowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij