Zbiórka Sprzęt do ćwiczeń dla dzieci - zdjęcie główne

Sprzęt do ćwiczeń dla dzieci

1 271 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Adam Kuba Jakubowski - awatar

Adam Kuba Jakubowski

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Nazywam się Adam Kuba Jakubowski. Jestem instruktorem starotajskiej Sztuki Walki Muay Boran.

Od lat uczę dzieci, młodzież i dorosłych pozytywnego ukierunkowania energii. Zwłaszcza młodzież, której trzeba czasami pokazać lepszą, inną drogę.

Do tej pory sponsorowałem sprzęt  i sale. Dotarłem jednak do momentu w którym, żeby się rozwijać potrzebuję Państwa pomocy. Zbieram pieniążki na sprzęt (mate, worki, tarcze rękawice ), organizację mistrzostw, wyjazdy dzieciaków na zawody, wynajem sali.

Każdy grosz się liczy i każdy jest dla mnie cenny.

Za możliwość rozwoju, jaką nam Państwo dacie serdecznie DZIĘKUJĘ ja i wojownicy Muay Boran.

Komentarze


  • Angelika Pohl - awatar

    Angelika Pohl

    11.10.17
    11.10.17

    Powodzenia! :)

1 271 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Adam Kuba Jakubowski - awatar

Adam Kuba Jakubowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Hanna Szostak ,dziękuję za pomoc w dniu 13.07. (akumulator padł) - awatar
Hanna Szostak ,dziękuję za pomoc w dniu 13.07. (akumulator padł)
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila Kulczyk - awatar
Kamila Kulczyk
50
Jarosław Wójcik - awatar
Jarosław Wójcik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MARZENA DZIURLA - awatar
MARZENA DZIURLA
200
Kamila Skibińska - awatar
Kamila Skibińska
100
Piotr Gagatek - awatar
Piotr Gagatek
200
Adam Czarnecki - awatar
Adam Czarnecki
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij