1 na 9- tyle żyć mi zostało

1 390 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Patrycja Milewicz - awatar

Patrycja Milewicz

Organizator zbiórki

Bogdan zaczął swoje życie dość pechowo. Jako mały kociak znalazł się pod naszymi drzwiami pobity. Miał złamany nos, wybite zęby i przepuklinę pępkową. Jak się okazuje koniec jego życia będzie równie trudny.

 Bogdan cztery miesiące temu miał wyciętą nerkę. Okazało się, że choruje na złośliwego chłoniaka. Chłoniak jest nieuleczalny. Pozostaje nam tylko starać się zahamować postęp raka i zagwarantować Bogdanowi jak największy komfort życia jakie mu zostało

Niestety leczenie chłoniaka kota z jedną nerką jest bardzo kosztowne. Jeden zastrzyk chemii kosztuje 180zł, tabletki uzupełniające terapie łącznie 100zł. Dodatkowo Bogdan potrzebuje kroplówek wspomagających pracę jego nerki. Zdarza się, że musi pojawiać się na kroplówce codziennie. Wiąże się to z kosztem ponad 200zł tygodniowo. Jest to ogromny wydatek i nie dajemy sobie z nim rady. 

Bogdan walczy o życie z całych sił. Dostaje tyle leków i kroplówek, że często trzeba zmieniać miękkie wkucia, przez co ma wiecznie kute łapki. Też chcemy walczyć o niego jak najdłużej, ale coraz częściej czujemy się bezradni

Bardzo prosimy o pomoc dla Bogdana. Prosimy o pomoc w walce o jego ostatnie dni.


Aktualizacje


 • Patrycja Milewicz - awatar

  Patrycja Milewicz

  26.01.2019
  26.01.2019

  Bogdan odszedł w nocy. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zapewnic mu jak najlepsze ostatnie dni.

  Zdjęcie aktualizacji 25 012

Komentarze


 • Elaw - awatar

  Elaw

  25.01.2019
  25.01.2019

  Biedny kotek. Mam nadzieje że mu się poprawi

 • Ania - awatar

  Ania

  07.12.2018
  07.12.2018

  Żeby te ostatnie dni były wypełnione miloscia! Wspieram całym serduszkiem.

  • Patrycja Milewicz - awatar

   Patrycja Milewicz - Organizator zbiórki

   07.12.2018
   07.12.2018

   Zrobimy wszystko, żeby jego ostatnie chwile były najszczesliwsze. Dziękuję bardzo za wsparcie!!

1 390 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Patrycja Milewicz - awatar

Patrycja Milewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Elaw - awatar
Elaw
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ryśka i Paput - awatar
Ryśka i Paput
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Szczurek - awatar
Katarzyna Szczurek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna Majewska - awatar
Martyna Majewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij