Zbiórka Prezent dla My 3, koty i psy - miniaturka zdjęcia

Prezent dla My 3, koty i psy

Zbiórka Prezent dla My 3, koty i psy - zdjęcie główne

Prezent dla My 3, koty i psy

1 020 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Paula Wychowałek - awatar

Paula Wychowałek

Organizator zbiórki


Cześć ! Mam pewien plan ! Mimo, że nie siedzę w temacie psów i kotów, to staram się czasem, choć odrobinę pomóc.
Stowarzyszenie My 3, koty i psy działające na terenie Miasta i Gminy Darłowo, zaangażowało się w pomoc w gminie Sławno.. Przypadkowo "odkryli" stado około 30/40 kotów ! TAK ! 30/40 KOTÓW DO ZŁAPANIA ! No przecież nie przejdą obojętnie "bo to już inna gmina"... Koty są w różnej kondycji... Chore, zasmarkane, poranione. Niestety tylko niektóre wyglądają w miarę przyzwoicie... Dla tych najbardziej oswojonych dziewczyny szukają domów tymczasowych oraz stałych.
19.05 w niedzielę, pierwsze łapanie, pojechałam razem z nimi... Udało się złapać 9 kotów ! Następnego dnia dziewczyny złapały kolejne 3 koty. We wtorek i środę udało się złapać po jednym kotku. W czwartek kolejne 4 koty ! W piątek jedynie 1 kot. Teraz do złapania zostały te "najgorsze", najbardziej dzikie koty. A jest ich jeszcze minimum 15... W tym wiele z nich to kocice...
Co chcę osiągnąć? Na co ta zbiórka? 
Chciałabym pomóc im w zakupie klatek do łapania, transportowania oraz przetrzymywania po zabiegach tych kociaków. Sprzętu często brakuje bo są również inne miejsca w których wyłapywane są koty.Moim celem jest zakup czterech klatek transportowych, taka klatka jest dużo lepsza niż transporter, zwłaszcza jeżeli chodzi o dzikie koty. Przekładanie kota z klatki łapki do transportera jest ryzykowne bo kot może uciec podczas zamykania drzwiczek od transportera... Mieliśmy też sytuacje, że kot wypchnął zamknięte drzwiczki i uciekł. Te klateczki są z drzwiami typu gilotyna więc nie będzie problemu aby przełożyć nawet te największe dzikuski i z nich nie mają szans na ucieczkę.
Jest jeszcze jedna rzecz, którą chcę zakupić ! Po cichu wiem, że to marzenie naszych kotołapaczek :D ! Jest to zdalnie sterowana klatka żywołapka ! Taką klatkę można zakupić gotową wraz z modułem za "jedyne" 2 000 zł ... Popytałam więc ekspertów o opinie tej klatki i nie są oni do końca zadowoleni... Jedak z pomocą przyszła mi pewna Pani i powiedziała jak samemu wykonać taki moduł i stworzyć własną zdalnie sterowaną klatkę łapkę ! :D Można ją kupić u tej Pani za 400 zł ale chcemy spróbować sami :)
Tak więc taki jest mój plan :) Sama wiem, jak baaaardzo się denerwuje gdy tradycyjna żywołapka nie zadziała... Ostatnio zapakowała się do niej cała kotka, zjadła zanętę i spokojnie sobie wyszła a klatka nie zamknęła się... Wrrr...Bardzo chciałabym chociażby w taki sposób wesprzeć stowarzyszenie ! Chciałabym zakupić ten sprzęt i wykorzystać go do złapania tych cwaniaczków !  
A teraz o kosztach :)  * 4 klatki transportowe = ok 300zł/320zł wraz z kosztami wysyłki
* 1 klatka łapka zdalnie sterowana to koszt około 300/400 zł ( jeszcze nie wiem dokładnie bo nigdy takiej nie robiliśmy) Jeżeli uda mi się uzbierać całą ustaloną kwotę to albo dokupimy więcej sprzętu albo zrobimy więcej klatek zdalnie sterowanych albo za resztę kupimy karmę dla kotów :)
Wrzuć złotóweczkę za co kupimy klateczkę ! :D
Jeżeli chcesz sam zamówić klatkę łapkę, klatkę transportową, transporter lub zamówić karmę napisz do: Stowarzyszenie My 3, koty i psy lub do mnie - Paula Wychowałek
Damy radę ? :)Z góry wszystkim serdecznie dziękuje <3 <3 <3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Paula Wychowałek - awatar

    Paula Wychowałek

    03.06.19
    03.06.19

    Z wypłaconych dotychczas pieniędzy kupiłam 2 klatki łapki oraz wszystkie potrzebne rzeczy do zrobienia dwóch modułów :) brakuje nam jednak na drzwiczki które musimy zamówić z polipropylenu, ponieważ te metalowe są za ciężkie. Zbiórka stanęła w miejscu :( bardzo prosimy o najmniejsze wpłaty

1 020 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Paula Wychowałek - awatar

Paula Wychowałek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kiho - awatar
Kiho
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Halina Hanata - awatar
Halina Hanata
150
Kitek i Kicia - awatar
Kitek i Kicia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Irena M-a - awatar
Irena M-a
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maja - awatar
Maja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij