Zbiórka Zostawione jak rzecz... - zdjęcie główne

Zostawione jak rzecz...

910 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Mała, około 4-letnia sięgająca do połowy łydki suczka Brusia i młodziutka koteczka Marysia to nasi nowi podopieczni. Ich 80-cio letnia właścicielka, mieszkająca w blaszanym kontenerze, ze względu na pogarszający się stan zdrowia przeprowadziła się do córki. Niestety dla zwierząt zabrakło już miejsca... 


Dla wielu ludzi zwierzęta to wciąż "tylko" zwierzęta. Dla nich zwierzęta nie mają uczuć, można je zostawić samotnie z miską pomyi i zapomnieć. Smutne ale tacy ludzie wciąż istnieją :(. 

Nie mogliśmy pozwolić na to, żeby zostały bez opieki. Zwłaszcza, że nadchodzi zima.

Tak więc kolejna interwencja i dodatkowe dwa zwierzaki na naszym utrzymaniu.
A lekko nie jest :(.

Dlatego ponownie zwracamy się do Was o pomoc. Przed Marysią i Brusią pierwsza w życiu wizyta u weterynarza - odrobaczanie, szczepienia, sterylizacja.. Pomożecie?

Zastanawiasz się czy warto?
To popatrz na minę Brusi na jej pierwszym w życiu spacerze bez łańcucha na szyi :).


KIM JESTEŚMY?

Inspektorat OTOZ Animals w Krośnie tworzy grupa osób, którym los zwierząt nie jest obojętny i którzy od dawna pomagają bezdomnym, skrzywdzonym zwierzętom. Wszyscy Inspektorzy pełnią swoją funkcję społecznie, poświęcając na to swój wolny czas. Pomagają im ludzie, którzy tak jak oni, nie potrafią przejść obojętnie obok cierpiącego zwierzęcia.

* Interweniujemy w przypadkach niehumanitarnego traktowania zwierząt. Mamy pod swoją opieką różne zwierzęta z interwencji, które najczęściej przebywają w domach tymczasowych - przeważnie są to mieszkania naszych Inspektorów.

* Organizujemy prelekcje w placówkach oświatowych, na których uczymy najmłodsze pokolenia szacunku dla naszych braci mniejszych.

* Prowadzimy krośnieńską kociarnię, rocznie przez nasze ręce "przechodzi" ponad 200 kotów.

* Pomagamy w szukaniu nowych domów oraz organizujemy zbiórki karmy dla psiaków z krośnieńskiego przytuliska, które jest własnością Urzędu Miasta.

* Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). Możesz wesprzeć naszą działalność przekazując nam 1% podatku wpisując w rozliczeniu podatkowym KRS 0000069730 KONIECZNIE! z dopiskiem : INSPEKTORAT KROSNO

POMÓŻ NAM POMAGAĆ!


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.12.2017
  17.12.2017

  Powodzenia!

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   18.12.2017
   18.12.2017

   Dziękujemy :)

 • Ewa Longawa - awatar

  Ewa Longawa

  10.12.2017
  10.12.2017

  trzymam kciuki...

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   10.12.2017
   10.12.2017

   Dziękujemy bardzo za wsparcie :).

910 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksander Gosk - awatar
Aleksander Gosk
214
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Darek - awatar
Darek
15
Patrycja Szpiłyk - awatar
Patrycja Szpiłyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Wolan-Morgunenko - awatar
Beata Wolan-Morgunenko
20
Joanna Z. - awatar
Joanna Z.
10
Katarzyna Bęben - awatar
Katarzyna Bęben
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij