Zły człowiek zamachnął się długim kijem i mocno uderzył młodego psiaka w główkę. Trafił prosto w oczko. Psiak zaskamlał przeraźliwie i uciekł. Opiekunowie znaleźli swojego psa przed drzwiami z zakrwawionym okiem i opuchniętym pyszczkiem. Z pomocą lokalnych weterynarzy leczyli psiaka jak umieli najlepiej. Opuchlizna w końcu zeszła, lecz oczko było nadal w kiepskim stanie. 

Inspektorzy OTOZ Animals Olsztyn zostali poproszeni o pomoc. 

Wtedy poznałem Jerry'ego. Jerry to pies podwórkowy uwiązany łańcuchem do swojej budy. Obszczekał mnie skutecznie. Pomyślałem, że bez kagańca się nie obejdzie. Jednak już po pięciu minutach Jery wskakiwał mi na kolana, wtulał się w moją szyję i lizał mnie po nosie. Wziąłem Jerry'ego na ręce, wsadziłem do samochodu i pojechaliśmy do najlepszego lekarza od oczek. Jerry uwielbia jeździć samochodem. Przeskakiwał od okna do okna i stając na tylnych łapkach niczym suseł wyglądał z zaciekawieniem na mijające krajobrazy. Co chwilę szturchał mnie noskiem w ramię i domagał się pieszczot. Najlepszy lekarz od oczek nie miał dobrych wiadomości. To oczko nie jest już oczkiem. Zostało zniszczone w momencie uderzenia. Oczko się zapadło a powłoka chroniąca oczko, zanikła. Teraz każde mrugnięcie sprawia Jerry'emu irytujący i silny ból. Najlepszy lekarz od oczek powiedział: "To jest ból podobny do tego, jaki odczuwa człowiek, kiedy wpadnie mu do oka rzęsa. Tylko, że Jery czuje w oku całą szczotkę! Przy każdym mrugnięciu powieki. Nieustające łzy w tym oczku to reakcja kanalików łzowych, próbujących pozbyć się ciała obcego z oka. Tylko, że to nie ciało obce. To jego własna powieka, która mruga bezustannie. Chcąc pomóc Jerry'emu, trzeba usunąć resztki oczka. Trzeba to zrobić jak najszybciej". 

Pomóżcie nam pomóc Jerry'emu. Usunięcie oczka to zabieg kosztowny. Jest to jednak jedyna droga, która pomoże Jerry'emu odzyskać komfort i spokój. Jery już nawet nie pamięta jak to jest kiedy oczko nie boli. Pomóżmy Jerry'emu przypomnieć sobie te chwile

Aktualności

 • OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie - awatar

  OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie

  17.04.18
  17.04.18

  Jerry dochodzi do siebie. Jest wesoły, kocha ludzi, kocha biegać, kocha inne zwierzęta i czeka na dom :-) Jest bardzo energiczny i bedzie musiał znaleźć aktywną, lubiącą sport rodzinkę. Uwielbia dzieci!!

  Zdjęcie aktualności 14 203

Wpłaty - 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca
Jerzy - awatar
10
Jerzy
Jakub Skotnicki - awatar
300
Jakub Skotnicki
Adriana - awatar
100
Adriana
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Kasia - awatar
10
Kasia
Alexandra - awatar
30
Alexandra
Natalia - awatar
20
Natalia
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
dfafsafaf - awatar
10
dfafsafaf

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij