Zbiórka Jerry prosi o życie bez bólu - zdjęcie główne

Jerry prosi o życie bez bólu

1 377 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Zły człowiek zamachnął się długim kijem i mocno uderzył młodego psiaka w główkę. Trafił prosto w oczko. Psiak zaskamlał przeraźliwie i uciekł. Opiekunowie znaleźli swojego psa przed drzwiami z zakrwawionym okiem i opuchniętym pyszczkiem. Z pomocą lokalnych weterynarzy leczyli psiaka jak umieli najlepiej. Opuchlizna w końcu zeszła, lecz oczko było nadal w kiepskim stanie. 

Inspektorzy OTOZ Animals Olsztyn zostali poproszeni o pomoc. 

Wtedy poznałem Jerry'ego. Jerry to pies podwórkowy uwiązany łańcuchem do swojej budy. Obszczekał mnie skutecznie. Pomyślałem, że bez kagańca się nie obejdzie. Jednak już po pięciu minutach Jery wskakiwał mi na kolana, wtulał się w moją szyję i lizał mnie po nosie. Wziąłem Jerry'ego na ręce, wsadziłem do samochodu i pojechaliśmy do najlepszego lekarza od oczek. Jerry uwielbia jeździć samochodem. Przeskakiwał od okna do okna i stając na tylnych łapkach niczym suseł wyglądał z zaciekawieniem na mijające krajobrazy. Co chwilę szturchał mnie noskiem w ramię i domagał się pieszczot. Najlepszy lekarz od oczek nie miał dobrych wiadomości. To oczko nie jest już oczkiem. Zostało zniszczone w momencie uderzenia. Oczko się zapadło a powłoka chroniąca oczko, zanikła. Teraz każde mrugnięcie sprawia Jerry'emu irytujący i silny ból. Najlepszy lekarz od oczek powiedział: "To jest ból podobny do tego, jaki odczuwa człowiek, kiedy wpadnie mu do oka rzęsa. Tylko, że Jery czuje w oku całą szczotkę! Przy każdym mrugnięciu powieki. Nieustające łzy w tym oczku to reakcja kanalików łzowych, próbujących pozbyć się ciała obcego z oka. Tylko, że to nie ciało obce. To jego własna powieka, która mruga bezustannie. Chcąc pomóc Jerry'emu, trzeba usunąć resztki oczka. Trzeba to zrobić jak najszybciej". 

Pomóżcie nam pomóc Jerry'emu. Usunięcie oczka to zabieg kosztowny. Jest to jednak jedyna droga, która pomoże Jerry'emu odzyskać komfort i spokój. Jery już nawet nie pamięta jak to jest kiedy oczko nie boli. Pomóżmy Jerry'emu przypomnieć sobie te chwile

Aktualizacje


 • OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie - awatar

  OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie

  17.04.2018
  17.04.2018

  Jerry dochodzi do siebie. Jest wesoły, kocha ludzi,
  kocha biegać, kocha inne zwierzęta i czeka na dom :-)
  Jest bardzo energiczny i bedzie musiał znaleźć
  aktywną, lubiącą sport rodzinkę. Uwielbia dzieci!!

  Zdjęcie aktualizacji 14 203

1 377 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Jerzy - awatar
Jerzy
10
Jakub Skotnicki - awatar
Jakub Skotnicki
300
Adriana - awatar
Adriana
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
10
Alexandra - awatar
Alexandra
30
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
dfafsafaf - awatar
dfafsafaf
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij