Zbiórka Jerry prosi o życie bez bólu - zdjęcie główne

Jerry prosi o życie bez bólu

1 377 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Zły człowiek zamachnął się długim kijem i mocno uderzył młodego psiaka w główkę. Trafił prosto w oczko. Psiak zaskamlał przeraźliwie i uciekł. Opiekunowie znaleźli swojego psa przed drzwiami z zakrwawionym okiem i opuchniętym pyszczkiem. Z pomocą lokalnych weterynarzy leczyli psiaka jak umieli najlepiej. Opuchlizna w końcu zeszła, lecz oczko było nadal w kiepskim stanie. 

Inspektorzy OTOZ Animals Olsztyn zostali poproszeni o pomoc. 

Wtedy poznałem Jerry'ego. Jerry to pies podwórkowy uwiązany łańcuchem do swojej budy. Obszczekał mnie skutecznie. Pomyślałem, że bez kagańca się nie obejdzie. Jednak już po pięciu minutach Jery wskakiwał mi na kolana, wtulał się w moją szyję i lizał mnie po nosie. Wziąłem Jerry'ego na ręce, wsadziłem do samochodu i pojechaliśmy do najlepszego lekarza od oczek. Jerry uwielbia jeździć samochodem. Przeskakiwał od okna do okna i stając na tylnych łapkach niczym suseł wyglądał z zaciekawieniem na mijające krajobrazy. Co chwilę szturchał mnie noskiem w ramię i domagał się pieszczot. Najlepszy lekarz od oczek nie miał dobrych wiadomości. To oczko nie jest już oczkiem. Zostało zniszczone w momencie uderzenia. Oczko się zapadło a powłoka chroniąca oczko, zanikła. Teraz każde mrugnięcie sprawia Jerry'emu irytujący i silny ból. Najlepszy lekarz od oczek powiedział: "To jest ból podobny do tego, jaki odczuwa człowiek, kiedy wpadnie mu do oka rzęsa. Tylko, że Jery czuje w oku całą szczotkę! Przy każdym mrugnięciu powieki. Nieustające łzy w tym oczku to reakcja kanalików łzowych, próbujących pozbyć się ciała obcego z oka. Tylko, że to nie ciało obce. To jego własna powieka, która mruga bezustannie. Chcąc pomóc Jerry'emu, trzeba usunąć resztki oczka. Trzeba to zrobić jak najszybciej". 

Pomóżcie nam pomóc Jerry'emu. Usunięcie oczka to zabieg kosztowny. Jest to jednak jedyna droga, która pomoże Jerry'emu odzyskać komfort i spokój. Jery już nawet nie pamięta jak to jest kiedy oczko nie boli. Pomóżmy Jerry'emu przypomnieć sobie te chwile

Aktualizacje


 • OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie - awatar

  OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie

  17.04.2018
  17.04.2018

  Jerry dochodzi do siebie. Jest wesoły, kocha ludzi,
  kocha biegać, kocha inne zwierzęta i czeka na dom :-)
  Jest bardzo energiczny i bedzie musiał znaleźć
  aktywną, lubiącą sport rodzinkę. Uwielbia dzieci!!

  Zdjęcie aktualizacji 14 203

1 377 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Jerzy - awatar
Jerzy
10
Jakub Skotnicki - awatar
Jakub Skotnicki
300
Adriana - awatar
Adriana
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
10
Alexandra - awatar
Alexandra
30
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
dfafsafaf - awatar
dfafsafaf
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij