Zbiórka Pomoc pedagogiczna dla Uchodźców - miniaturka zdjęcia

Pomoc pedagogiczna dla Uchodźców Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc pedagogiczna dla Uchodźców - zdjęcie główne

Pomoc pedagogiczna dla Uchodźców

0 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Drodzy,

Członkowie i Trenerzy naszej Fundacji od początku wojny na Ukrainie aktywnie działają i biorą udział w wielu akcjach pomocowych na rzecz Uchodźców i ich rodzin.

„SOLIDARNI Z UKRAINĄ - RAZEM DLA POKOJU”

To Nasz Pomocowy Projekt  obejmujący dzieci i młodzieży oraz ich matki, którzy obecnie znajdują się na terenie Warszawy.

Obecnie oprócz pomocy konkretnym osobom z Ukrainy oraz przyjmowania i zapraszania dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych nieodpłatnie   na nasze zajęcia i treningi działamy również na rzecz utworzenia  

Domu Opieki Dziennej dla dzieci i młodzieży, Ośrodka Wsparcia dla Kobiet i Dzieci oraz  Szkoły Integracyjnej 

W tym celu organizujemy i koordynujemy grupę osób mogących zapewnić bezpieczną opiekę, wsparcie i rozwój  potrzebującym uchodźcom:

-pedagogów

-psychologów 

-terapeutów 

-trenerów sportu

-instruktorów rekreacji

-animatorów czasu wolnego

-wychowawców 

Jest dla nas  ważne by w obecnej sytuacji każdy: dzieci, młodzież, czy osoby dorosłe, które potrzebują wsparcia to wsparcie dostały.

Zależy nam na stworzeniu dobrej, przejrzystej, konkretnej  struktury pomocowej.

By nasi goście z Ukrainy mogli poczuć się w naszym kraju bezpiecznie i spokojnie. By mogli  zbudować tutaj swoje życie na jakiś czas lub na dłużej w zależności od potrzeb i rozwoju sytuacji międzynarodowej.

Jeśli te cele są Ci bliskie możesz nas wesprzeć


********************************ENGLISH*********************************


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij