Zbiórka Na ostatnią drogę - zdjęcie główne

Na ostatnią drogę

33 631 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 699 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kaja Karczewska - awatar

Kaja Karczewska

Organizator zbiórki

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc finansową na ostatnią drogę - powrót do Białorusi i pogrzeb naszego przyjaciela Romy.

Roma był pochodzącym z Grodna antyfaszystą, zaangażowanym aktywnie w działalność, ale przede wszystkim zawsze uśmiechniętym i pomocnym człowiekiem.

Przyjechał do Polski szukać lepszego życia. Niestety we wtorek 5 września uległ wypadkowi przy pracy na budowie. Pomimo udzielonej pomocy i przewiezienia do szpitala, Roma zmarł.

Jego starszy brat walczy w Ukrainie, a mama mieszka w Białorusi. Koszty przewiezienia Romy do domu i pogrzebu są gigantyczne. Każde nawet najdrobniejsza wpłata będzie dużym wsparciem.

Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie. Każda, nawet najmniejsza, wpłata będzie ogromnym wkładem w pomoc dla rodziny Romy i pomoże nam zrealizować jego ostatnie życzenie - powrót do domu. Czujemy się zobowiązani do zapewnienia mu spokoju i godnego pożegnania.

Prosimy o podzielenie się tą informacją z innymi, którzy mogą chcieć wesprzeć naszą zbiórkę. Wspólnymi siłami możemy uczcić pamięć naszego przyjaciela i pomóc jego rodzinie w trudnym czasie żałoby.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Boris Milyuta - awatar

  Boris Milyuta

  11.09.2023
  11.09.2023

  Вечная память 🙏

 • Maria - awatar

  Maria

  11.09.2023
  11.09.2023

  RIP🙏

 • Zonder88 - awatar

  Zonder88

  11.09.2023
  11.09.2023

  Покойся с Миром.

 • Anastasiia Kovalenko - awatar

  Anastasiia Kovalenko

  08.09.2023
  08.09.2023

  Roma na zawsze w naszych sercach!!!

 • Sven de Cleyre - awatar

  Sven de Cleyre

  08.09.2023
  08.09.2023

  Wyrazy współczucia. Rest in power!

33 631 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 699 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kaja Karczewska - awatar

Kaja Karczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 699

Jo.. - awatar
Jo..
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Samuel Kwon - awatar
Samuel Kwon
50
Xavier - awatar
Xavier
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Bodek Bodo Siłakowicz - awatar
Bodek Bodo Siłakowicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij