Zbiórka Ratujemy trzyłapka Benia - zdjęcie główne

Ratujemy trzyłapka Benia

2 428 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Benio leżał na chodniku tuż pod blokiem od conajmniej 3-4 dni...

Benio był zjadany żywcem przez robaki, bo rana gniła. Nad Beniem nie pochylił się nikt, kto chadzał tamtejszą ścieżką... Na szczęście 2 sierpnia koło 21:00 chodnikiem szła para młodych ludzi. Przystanęli, popatrzyli, nie odeszli. Obdzwonili gdzie się dało i nikt nie chciał im pomóc, aż trafili na fantastyczną Panią doktor Magdę, która skierowała ich do nas i w ciagu 10 minut Paweł pojechał po kicię. 

Stan w jakim znajdował się kot był tragiczny. Larwy much zrobiły sobie pożywkę z tkanek. Benio natychmiast trafił do kliniki w Olsztynie, gdzie lekarze zajęłi się nim. Niestety łapka musiała zostać amputowana. Teraz trwa walka o jego życie. 

A nam pozostanie do opłacenia rachunek za operację, leczenie i pobyt Benia w klinice. 

prosimy o pomoc, bo bez Was nie damy rady :( 

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Miasto dobre dla zwierząt - awatar

  Stowarzyszenie Miasto dobre dla zwierząt

  11.02.19
  11.02.19

  Kochani, Benio trafił już do nowego domku,d zięki Waszej pomocy operacja odbyła się, przeszła pomyślnie a maluszek jest już szczęśliwy i bezpieczny! Dziękujemy <3

Komentarze


 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  10.02.19
  10.02.19

  Zdrowiej, malutki Beniu. Trzymam za Ciebie kciuki, kruszynko.

 • Taka Sobie Dziewczyna - awatar

  Taka Sobie Dziewczyna

  28.01.19
  28.01.19

  Wracaj do zdrowia Beniu.

 • Iwona Lelonek - awatar

  Iwona Lelonek

  23.01.19
  23.01.19

  trzymam kciuki za kotka :)

 • Karina Duder - awatar

  Karina Duder

  23.01.19
  23.01.19

  Maluszku, walcz nie poddawaj się ! Nie potrafię sobie wyobrazić jak cierpiałeś ale mam nadzieję, że jest już tylko lepiej !

 • Wieslawa Johnsen - awatar

  Wieslawa Johnsen

  27.11.18
  27.11.18

  Dla kotka trzylapka Benia

2 428 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Wpłaty: 79

Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
30
Elżbieta - awatar
Elżbieta
30
Magdalena Florek - awatar
Magdalena Florek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciek - awatar
Maciek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata i Dawidek - awatar
Beata i Dawidek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij