Zbiórka 4 łapy dla Luny - miniaturka zdjęcia

4 łapy dla Luny

Zbiórka 4 łapy dla Luny - zdjęcie główne

4 łapy dla Luny

2 250 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób w ciągu 5 dni.
Wpłać teraz
 
Maja Opp - awatar

Maja Opp

Organizator zbiórki

Cześć !

Luna, jak każdy pies dla swojego właściciela jest psem wyjątkowym . 

W 14 kilogramowym czworonogu mieszczą się cechy psa o którym zawsze marzyłam. Jest to pies który jest PRZYJACIELEM przez duże P!

Kto zna Lunę ten wie, że mądrości jej nie brakuje. Czytanie w myślach ma we krwi. Kocha wszystkich ludzi, nikomu krzywdy nigdy by nie zrobiła. Kochana przez dzieci, podziwiana przez dorosłych. Moja odwieczna kompanka końskich przejażdżek, towarzyszka w czasie choroby i po prostu córeczka - najbliższa memu sercu i najważniejsza istota pod Słońcem. 

Gdy pojawiam się gdzieś bez Luny, to znak że coś jest nie tak...


Luna uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Podczas zawodów jeździeckich kierowca terenówki nie zauważył jej i przejechał gdy prawdopodobnie spała.

Nie chcę oceniać. Nie chcę szukać winnego. Stało się. Niestety :(

Luna ma złamaną kość udową. Złamanie było na tyle poważne, że wymagała natychmiastowej operacji. Istniało zagrożenie amputacji łapy.

Złamanie kości udowej było na tyle nieszczęsne, że wymagało wstawienia śruby oraz łatania spinkami. 

Noga w wyniku urazu została wyrwana ze stawu biodrowego. Niestety, głowa kości udowej uległa również złamaniu i wymagała amputacji.

Uszkodzenia wyraźnie pokazują jak mocno musiała cierpieć Luna, jak próbowała uciec przed  ciężarem. Mimo wszystko, pisk bólu wydała z siebie tylko na 3 sekundy. 

Druga łapa też nie obeszła się bez szwanku i wymagała szycia dwóch ran.

Lekarze nie potrafili wyjść z podziwu jak silna jest Luna. To z jaką pokorą przyjęła swoją sytuację przerosło wszystkich. Jej siły można tylko pozazdrościć. Nie tylko na sile jej niezwykłość polega. To jak mocno walczy o sprawność zadziwia. W dniu operacji, gdy już była po narkozie nie odmówiła posiłku i nie odmawia go do tej pory. Taka silna z niej babka ! 

Chciałabym bardzo prosić o pomoc w spłacie długu jaki wygenerowały koszta operacji. Są to wstępne koszta samej operacji i diagnozowania. W przyszłości czeka nas jeszcze kolejne badanie w celu określenia jak przebiega gojenie i zrastanie się kości, zakup leków wspomagających wzrost kości oraz najprawdopodobniej rehabilitacja. 

Luna i ja będziemy bardzo wdzięczne ! Dziękujemy że możemy na was liczyć <3 :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maja Opp - awatar

  Maja Opp

  18.09.20
  18.09.20

  Luna dzisiaj przy pomocy wsparcia nabrała energii do działania :) samodzielnie bez oporów przeszła się dzisiaj do lasu i z radości nawet aportowała :) w domu za to czysta depresja :( nie rozumie dlaczego nie wychodzi ze mną wszędzie tylko ciągle musi leżeć. Ale spokojnie . Dzwoniłam do pani rehabilitantki, która posiada bieżnie wodną dla zwierząt. Zaraz po ściągnięciu szwów umawiamy wizyty :) jesteśmy powoli na drodze do dobrego :) apetyt dopisuje ;)

Komentarze


 • Wojciech Wójcik - awatar

  Wojciech Wójcik

  16.09.20
  16.09.20

  🙃

2 250 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób w ciągu 5 dni.
Wpłać teraz
 
Maja Opp - awatar

Maja Opp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Disku - awatar
Disku
200
Bartek - awatar
Bartek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Emilia Ha-Qu - awatar
Emilia Ha-Qu
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wsparcie - awatar
Wsparcie
20
Marian Czerniejewski - awatar
Marian Czerniejewski
100
Marlena Kowolik - awatar
Marlena Kowolik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij