Zbiórka Na pomoc Ignasiowi - zdjęcie główne

Na pomoc Ignasiowi

8 981 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 206 osób

Witam Wszystkich.
Nazywam się Ignaś. Urodziłem się 25.09.2018 roku. Gdy przyszedłem na świat wszystko wskazywało na to, że jestem zdrowym chłopcem. Dostałem 10 pkt w skali Apgar. Po dwóch dobach spędzonych z mamusią w szpitalu szczęśliwie wróciliśmy do domu. Moją mamę bardzo szybko zaczęły niepokoić pewne objawy typu: nie unoszenie główki w pozycji leżącej na brzuchu, układanie się w kształcie banana, spoglądanie w jeden punkt bez odrywania wzroku. Po konsultacji z lekarzem rodzinnym mama została zapewniona o moim dobrym stanie zdrowia.

Gdy miałem 3,5 miesiąca, pani Doktor po jednej wizycie stwierdziła, że mam obniżone napięcie mięśniowe oraz asymetrie ułożeniową. Tego samego dnia po wyjściu z POZ, wieczorem trafiliśmy na SOR z powodu biegunki. Tam zespół lekarzy po kilkakrotnych konsultacjach i badaniach, wykonał rezonans magnetyczny mojej główki. Z badania tego wynikło, że mam hypoplazję móżdżku - co wiąże się z moim opóźnionym rozwojem ruchowo - wzrokowym, mam problemy z koordynacją ruchową oraz ze wzrokiem. W dalszej diagnostyce stwierdzono stwierdzono także zaburzenia neurorozwojowe, zaburzenia strukturalne nerek, zaburzenia widzenia, przepuklinę pachwinową.

Dnia 14.05.2019 roku miałem przeprowadzone badanie ABR (badanei słuchu), z którego wynika, że mam obustronny niedosłuch aż na 50 decybeli.

Obecnie mam rok i nie potrafię jak moi rówieśnicy siedzieć, niezbyt długo potrafię utrzymywać główkę w pozycji pionowej, mimo iż od 8 miesięcy (od razu po zdiagnozowanej chorobie) uczęszczam 3 razy w tygodniu na rehabilitację ruchową i wzrokową. Chodzę do specjalistów takich jak: neurolog, psycholog, logopeda, okulista, chirurg i audiolog. Mam aparaty słuchowe i ostatnio pan Okulista powiedział, że bardzo słabo widzę.

Dziękujemy Dobremu Duszkowi za zorganiozowanie i zasponsorowanie pionizatora Baffin Trio. Dzięki cudownemu Darczyńcy całość pieniędzy ze zbiórki trafi na leczenie i rehabilitację Ignasia. Dziękujemy!!!

Wszystkim, którzy dołożą swoją cegiełkę z całego serca bardzo dziękujemy!
Bardzo prosimy również o udostępnianie zbiórki <3

 


Komentarze


 • Aldona - awatar

  Aldona

  26.11.2019
  26.11.2019

  Pomagajmy.

 • Radek - awatar

  Radek

  24.11.2019
  24.11.2019

  Warto pomagać

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.10.2019
  25.10.2019

  Niech Ignasia Bóg Błogosławi a Matka Boża niech wyprasza dla niego u swojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa potrzebne łaski.

8 981 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 206 osób

Wpłaty: 206

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sasanka - awatar
Sasanka
70
Jacek Brzoska - awatar
Jacek Brzoska
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
D.woo - awatar
D.woo
30
Monika Grobosz - awatar
Monika Grobosz
30
Marcin - awatar
Marcin
30
Darius Woo-licytacja - awatar
Darius Woo-licytacja
50
Adriana Sp - awatar
Adriana Sp
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij