Zbiórka Na pomoc Ignasiowi - zdjęcie główne

Na pomoc Ignasiowi

8 981 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 206 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Witam Wszystkich.
Nazywam się Ignaś. Urodziłem się 25.09.2018 roku. Gdy przyszedłem na świat wszystko wskazywało na to, że jestem zdrowym chłopcem. Dostałem 10 pkt w skali Apgar. Po dwóch dobach spędzonych z mamusią w szpitalu szczęśliwie wróciliśmy do domu. Moją mamę bardzo szybko zaczęły niepokoić pewne objawy typu: nie unoszenie główki w pozycji leżącej na brzuchu, układanie się w kształcie banana, spoglądanie w jeden punkt bez odrywania wzroku. Po konsultacji z lekarzem rodzinnym mama została zapewniona o moim dobrym stanie zdrowia.

Gdy miałem 3,5 miesiąca, pani Doktor po jednej wizycie stwierdziła, że mam obniżone napięcie mięśniowe oraz asymetrie ułożeniową. Tego samego dnia po wyjściu z POZ, wieczorem trafiliśmy na SOR z powodu biegunki. Tam zespół lekarzy po kilkakrotnych konsultacjach i badaniach, wykonał rezonans magnetyczny mojej główki. Z badania tego wynikło, że mam hypoplazję móżdżku - co wiąże się z moim opóźnionym rozwojem ruchowo - wzrokowym, mam problemy z koordynacją ruchową oraz ze wzrokiem. W dalszej diagnostyce stwierdzono stwierdzono także zaburzenia neurorozwojowe, zaburzenia strukturalne nerek, zaburzenia widzenia, przepuklinę pachwinową.

Dnia 14.05.2019 roku miałem przeprowadzone badanie ABR (badanei słuchu), z którego wynika, że mam obustronny niedosłuch aż na 50 decybeli.

Obecnie mam rok i nie potrafię jak moi rówieśnicy siedzieć, niezbyt długo potrafię utrzymywać główkę w pozycji pionowej, mimo iż od 8 miesięcy (od razu po zdiagnozowanej chorobie) uczęszczam 3 razy w tygodniu na rehabilitację ruchową i wzrokową. Chodzę do specjalistów takich jak: neurolog, psycholog, logopeda, okulista, chirurg i audiolog. Mam aparaty słuchowe i ostatnio pan Okulista powiedział, że bardzo słabo widzę.

Dziękujemy Dobremu Duszkowi za zorganiozowanie i zasponsorowanie pionizatora Baffin Trio. Dzięki cudownemu Darczyńcy całość pieniędzy ze zbiórki trafi na leczenie i rehabilitację Ignasia. Dziękujemy!!!

Wszystkim, którzy dołożą swoją cegiełkę z całego serca bardzo dziękujemy!
Bardzo prosimy również o udostępnianie zbiórki <3

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aldona - awatar

  Aldona

  26.11.2019
  26.11.2019

  Pomagajmy.

 • Radek - awatar

  Radek

  24.11.2019
  24.11.2019

  Warto pomagać

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.10.2019
  25.10.2019

  Niech Ignasia Bóg Błogosławi a Matka Boża niech wyprasza dla niego u swojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa potrzebne łaski.

8 981 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 206 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 206

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sasanka - awatar
Sasanka
70
Jacek Brzoska - awatar
Jacek Brzoska
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
D.woo - awatar
D.woo
30
Monika Grobosz - awatar
Monika Grobosz
30
Marcin - awatar
Marcin
30
Darius Woo-licytacja - awatar
Darius Woo-licytacja
50
Adriana Sp - awatar
Adriana Sp
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij