Zbiórka Nadwiślańska fauna i flora. - zdjęcie główne

Nadwiślańska fauna i flora.

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Mikołaj Kołodziejski - awatar

Mikołaj Kołodziejski

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Nadwiślańska fauna i flora.

Album - nadwiślańska fauna i flora.

Projekt "Nadwiślańska fauna i flora" to projekt kreatywny, mający na celu wydanie albumów fotograficznych z udokumentowaną fotograficznie i merytorycznie fauną i florą na nadwiślańskich szlakach.

Polska to kraj pełen wspaniałych gatunków zwierząt i roślin. Wielu z nas nawet nie wie, jak egzotyczne potrafią być nadwiślańskie szlaki. Podążanie za rodzimą przyrodą to wspaniała przygoda, pełna malowniczych krajobrazów i pięknego nieba.

Zdjęcie opisu zbiórki Nadwiślańska fauna i flora.Zdjęcie opisu zbiórki Nadwiślańska fauna i flora.Zdjęcie opisu zbiórki Nadwiślańska fauna i flora.Zdjęcie opisu zbiórki Nadwiślańska fauna i flora.

Autor projektu.

Mikołaj Kołodziejski, fotograf z wykształcenia, fotoedytor z zawodu. Od lat podążam szlakami polskiej przyrody, dokumentując ją i udostępniając zdjęcia szerokiemu gronu. Fotografia to moja pasja, a przyroda i zwierzęta to miłość od dziecka. Pragnę stworzyć serię albumów fotograficznych, by uwiecznić to co najpiękniejsze. Polska nie jest nudnym krajem, pełno w niej przepięknych gatunków i egzotycznych smaczków.

To kolejny projekt, który realizuję. Wcześniej stworzyłem serię o przyrodzie polskiego pomorza, której kadry, można oglądać jako slajdy w tej zbiórce.

Więcej o mnie oraz moich działaniach, można przeczytać pod adresem:

www.phototechniques.pl

Zdjęcie opisu zbiórki Nadwiślańska fauna i flora.Zdjęcie opisu zbiórki Nadwiślańska fauna i flora.Zdjęcie opisu zbiórki Nadwiślańska fauna i flora.

Niezbędne środki.

Państwa pomoc to dla mnie niezbędne środki na podróże, sprzęt, drukarnie oraz wydawnictwa.

Projekt zakończy się wernisażem oraz oficjalnym wydaniem albumu. To wszystko to nieuniknione koszta, dlatego bardzo potrzebna jest Państwa pomoc.

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Mikołaj Kołodziejski - awatar

Mikołaj Kołodziejski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij