Zbiórka Sunia uratowana przed Wągrodnem - zdjęcie główne

Sunia uratowana przed Wągrodnem

290 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Po raz kolejny udało nam się wygrać z czasem i uratować psa przed Wągrodnem. Mała nakrapiana 6 miesięczna sunia została zabezpieczona i pojechała do domu tymczasowego we Wrocławiu. 

Jej całym światem był malutki domek i mikro podwóreczko. Tylko dwa znane psy: mama i domniemany tata i pan, który opiekował się najlepiej jak mógł. W efekcie braku przemyślanej socjalizacji odebraliśmy niepewną siebie psinką. 

Widać ogromne braki co przejawia się wycofaniem i brakiem zaufania do człowieka. Na szczęście osoba, która zgłosiła się na tymczas dla niej bardzo dobrze zna się na psach i ich szkoleniu. Wiemy, że zajmie się nią troskliwie i przygotuje do adopcji.

Otworzyliśmy tą zbiórkę na pokrycie kosztów związanych przede wszystkim profilaktyka weterynaryjną. Odrobaczania, szczepienia zakaźne, wścieklizna i czipowanie. To w pierwszej kolejności stoi przed sunią na nowej, lepszej drodze życia.  Bardzo prosimy o wsparcie!

Bardzo prosimy o wsparcie!

290 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Lilianna - awatar
Lilianna
100
Magda Szymanska - awatar
Magda Szymanska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij