Zbiórka Aby w wakacje nie zabrakło krwi! - zdjęcie główne

Aby w wakacje nie zabrakło krwi!

2 661 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Martyna Kaczmarek - awatar

Martyna Kaczmarek

Organizator zbiórki

Co roku w wakacje brakuje krwi!

Zapewne każdy z Was słyszał w okresie wakacji letnich wiadomości: "Brakuje krwi, poszukujemy dawców!", "Dramatyczna sytuacja w bankach krwi". Na podstawie ankiety, którą przeprowadziła Fundacja Dzień Dla Życia - aż 90% ankietowanych chociaż raz spotkało się z takimi informacjami. Z roku na rok jest jednak coraz gorzej. W tym roku krwi zaczęło już brakować w styczniu. 

Jest to niezwykle duży problem, który nie może być pozostawiony sam sobie. Musimy coś z tym zrobić!

Zdjęcie opisu zbiórki Aby w wakacje nie zabrakło krwi!

Kim jesteśmy?

Fundacja Dzień Dla Życia to organizacja pozarządowa, która zajmuje się promowaniem idei krwiodawstwa i transplantacji. Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy w swoim wolnym czasie działają na rzecz drugiego człowieka. Fundacja to nasza pasja :) 

Na swoim koncie mamy kilka osiągnięć jak: organizacja ogólnopolskiego zlotu krwiodawców na Stadionie Narodowym w Warszawie czy finał konkursu "Zwykły Bohater".

Nasz Facebook :)

Zdjęcie opisu zbiórki Aby w wakacje nie zabrakło krwi!

Co chcemy zrobić aby krwi nie zabrakło?

Od grudnia 2015 r. Fundacja Dzień Dla Życia intensywnie pracuje nad ogólnopolską kampanią społeczną, która będzie promować ideę krwiodawstwa w okresie wakacji letnich. 

Do jej premiery zostało 50 dni. 13 czerwca 2016 r. w Teatrze Ateneum w Warszawie odbędzie się jej premiera. 

Bardzo wiele rzeczy udało nam się już zrealizować: 

- nagranie spotu kampanii

- stworzenie strony internetowej

- pozyskanie pierwszych poważnych partnerów

- pozyskanie osoby publiczne, które razem z nami będą promować oddawanie krwi

- przekonanie ponad 100 osób z całej Polski do pomocy przy promowaniu kampanii przez rozwieszanie plakatów

 

Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Jesteśmy młodą organizacją. Ciężko nam pozyskiwać dużych sponsorów. Potrzebujemy 5000 zł na realizację kampanii "w terenie", czyli organizację zbiórek krwi, promowanie idei krwiodawstwa podczas wakacyjnych wydarzeń jak: festiwale muzyczne. Koszty administracyjne w Fundacji wynoszą 0 zł miesięcznie. Pomagając nam - wspierasz tylko ideę i kampanie :) 

Potrzebujemy Cię! Jeśli możesz wpłacić chociaż 5 zł, czyli #PiątakDlaŻycia - przybliżysz nas do realizacji naszego celu i marzenia - wspaniałej kampanii!

Zdjęcie opisu zbiórki Aby w wakacje nie zabrakło krwi!

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  15.06.2016
  15.06.2016

  Warto pomagać :).

 • Artur - awatar

  Artur

  01.06.2016
  01.06.2016

  Na szczytny cel! Pozdrawiam :-)

 • Sławomir - awatar

  Sławomir

  29.05.2016
  29.05.2016

  Wspieram:)

 • Monika - awatar

  Monika

  22.05.2016
  22.05.2016

  Dyszka Dla Życia, Powodzenia! <3

 • Marcin - awatar

  Marcin

  16.05.2016
  16.05.2016

  ‪#‎PiątakDlaŻycia Pozdrawiam.

2 661 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Martyna Kaczmarek - awatar

Martyna Kaczmarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 107

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Piotr Puchała - awatar
Piotr Puchała
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Artur - awatar
Artur
50
Michał - awatar
Michał
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij