Zbiórka Na leczenie Mateusza - zdjęcie główne

Na leczenie Mateusza

66 206 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 674 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartek Mali - awatar

Bartek Mali

Organizator zbiórki

Moi Drodzy,

Znów potrzebna jest Wasza pomoc. Tak jak pomogliście synom Lolka, teraz musimy się zjednoczyć i pomóc synowi naszej koleżanki Alicji, Mateuszowi, w walce z nowotworem.  Ala jest pielęgniarką pracującą w zawodzie od 35 lat. Całe zawodowe życie pomagała ludziom teraz potrzebuje naszej pomocy by pomóc synowi.  Pracowała 20 lat w Pogotowiu Miejskim w Warszawie, 14 lat na zespołach wyjazdowych, a od 6 lat jako dyspozytor medyczny.  Pracuje również w szpitalu na "Bachamach" czyli  na izbie przyjęć CSK UCK WUM na Banacha.  Jednak ostatnio przebywa głównie na zwolnieniu lekarskim, gdyż opiekuje się synem.

We wrześniu 2014r.  u jej syna Mateusza rozpoznano glejaka mózgu wielopostaciowego. Był operowany, leczony chemio- i  radio- terapią. Dodatkowo leczony lekami sprowadzanymi z zagranicy. 

W 2019 stwierdzono u Mateusza wznowę czyli nawrót choroby.  Wykonano zabieg  Gama-kniefe i poddano ponownej chemioterapii. 

Niestety u Mateusza wystąpiła kolejna wznowa. W maju był operowany z powodu wodogłowia. Zaproponowano leczenie, które nie jest refundowane przez NFZ. Lek nazywa się Avastin, wlewy są wykonywane co  2 tyg. razem z chemioterapią. Koszt jednego wlewu to blisko  5 tys. zł. 

Nie trzeba chyba tłumaczyć jak ogromne jest to obciążenie finansowe dla rodziny Mateusza, tym bardziej, że jak pisałem Ala obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim (opieka nad Mateuszem), dlatego bardzo prosimy Was o pomoc. Liczy się każda złotówka. Wierzymy w wasze dobre serca. Dzielenie się dobrem jest piękne. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie. Dajmy szansę na życie Mateuszowi. 

Jeśli nie możecie pomóc finansowo, to chociaż udostępnijcie naszą zbiórkę, by dotarła ona do jak największej ilości osób, co zwiększy szansę na pomoc Mateuszowi czyli zwiększy Jego szansę na normalne i zdrowe życie.

Zebrane środki trafią bezpośrednio do zainteresowanego. W przypadku pytań pozostaje do dyspozycji, jak i  koleżanki, z którymi podjęliśmy decyzję o próbie pomocy Alicji i Mateuszowi.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bartek Mali - awatar

  Bartek Mali

  16.10.21
  16.10.21

  Dziękujemy za wpłaty zarówno te na naszą zbiórkę jak i te przekazane z licytacji zorganizowanych na ostatnim pikniku charytatywnym. Wszystkie pieniążki trafiają bezpośrednio na konto Mateusza. Dziękujemy za Wasze wsparcie jego leczenia. Mateusz walcy a Wasza pomoc bardzo wiele dla niego znaczy. Jesteście wspaniali. Dzięki!!!

Komentarze


 • Emilia Róg - awatar

  Emilia Róg

  08.10.21
  08.10.21

  Dużo zdrowia 😀

  • Bartek Mali - awatar

   Bartek Mali - Organizator zbiórki

   16.10.21
   16.10.21

   Dziękuję w imieniu Mateusza. Życzenia przekazane.

 • Ewa Usiatycka-Wiosna - awatar

  Ewa Usiatycka-Wiosna

  07.10.21
  07.10.21

  Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w aukcji dla Mateusza. Pozdrawiam wszystkie inne osoby uczestniczące w zbiórce dla Matiego mojego chrześniaka :)

  • Bartek Mali - awatar

   Bartek Mali - Organizator zbiórki

   08.10.21
   08.10.21

   Bardzo dziękujemy. To wspaniałe, że Mateusz ma takich kochających bliskich.

 • Paulina Sobczak - awatar

  Paulina Sobczak

  06.10.21
  06.10.21

  Zdrówka!

  • Bartek Mali - awatar

   Bartek Mali - Organizator zbiórki

   08.10.21
   08.10.21

   Dziękuję w imieniu Mateusza. Życzenia przekażę.

 • Bernard Kacprzak - awatar

  Bernard Kacprzak

  06.10.21
  06.10.21

  Zdrowia !

  • Bartek Mali - awatar

   Bartek Mali - Organizator zbiórki

   08.10.21
   08.10.21

   Dziękuję w imieniu Mateusza. Życzenia przekażę.

 • Bernard Kacprzak - awatar

  Bernard Kacprzak

  03.10.21
  03.10.21

  Zdrowia!

  • Bartek Mali - awatar

   Bartek Mali - Organizator zbiórki

   04.10.21
   04.10.21

   Dziękuję w imieniu Mateusza. Życzenie przekazane.

66 206 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 674 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartek Mali - awatar

Bartek Mali

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 674

Mateusz Pestka - awatar
Mateusz Pestka
200
Miejskie Przedszkole Nr 7 im. M. Montessori w Sochaczewie - awatar
Miejskie Przedszkole Nr 7 im. M. Montessori w Sochaczewie
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Łukasz Szałaj - awatar
Łukasz Szałaj
600
Powodzenia - awatar
Powodzenia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina - awatar
Karolina
110
Marcin Bednarek - awatar
Marcin Bednarek
35
Patryk W - awatar
Patryk W
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij