Zbiórka Na opał by zwierzaki nie marzły - zdjęcie główne

Na opał by zwierzaki nie marzły

1 660 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Bardzo długo zastanawialiśmy się, czy utworzyć tę zbiórkę. Zdania nasze były podzielone, jednak po długich rozmowach i przemyśleniach doszliśmy do wniosku, że trzeba i już.
Nie jest to żadna fanaberia. Prawda jest taka, że gdyby w naszym fundacyjnym domu tymczasowym zwierzaki żyłyby tylko na podwórku pod opieką Ireny to Ona sama mogłaby tylko sobie grzać zimą jeden pokój w którym śpi.Ale z racji tego, że zwierzaki zwłaszcza staruszki oraz np. psiak z dysplazją Pedro śpią w domu i muszą mieć ciepło bo to psiaki specjalnej troski. Chorują, mają problemy urologiczne jak i ze stawami. Dla nich jesień i zima to katorga. Czyli najprościej mówiąc Irena musi opalać cały dom, wszystkie pomieszczenia.

O kotach nie zapominamy, bo w dt pod opieką Ireny są w domu dwie kociarnie, w tym jedna kociarnia szczególnej troski bo koty białaczkowe tam mieszkają. Dla których zmiana temperatury to od razu koci katar, spadek odporności, a przecież mają białaczkę więc wiadomo jak to się skończyć może....
Kochani, prosimy o grosik. Nie dla nas, a dla zwierząt. Dla zwierząt aby miały ciepło zimą.
Od pewnego czasu drzwi naszego fundacyjnego domu tymczasowego stoją otworem, odbywają się spacery. Każdy może zobaczyć jak psiaki są zaopiekowane i szczęśliwe. Przed nami wszystkimi ciężki okres jesienno-zimowy. Aby nie był straszny dla naszych czterołapnych przyjaciół dołóżcie grosik od siebie. Prosimy.

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  21.10.2018
  21.10.2018

  Dziękujemy za przekazane fundusze. Udało się zakupić drewno ! 10 metrów sześciennych, by zima psiakom nie była straszna.

  Zdjęcie aktualizacji 21 004

1 660 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

BożenaLutek Górska - awatar
BożenaLutek Górska
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Pysio - awatar
Pysio
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
MillaR - awatar
MillaR
50
Anna Kochanowska - awatar
Anna Kochanowska
30
Ewelina Arter - Adamowicz - awatar
Ewelina Arter - Adamowicz
50
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij