Zbiórka Na opał by zwierzaki nie marzły - zdjęcie główne

Na opał by zwierzaki nie marzły

1 660 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Bardzo długo zastanawialiśmy się, czy utworzyć tę zbiórkę. Zdania nasze były podzielone, jednak po długich rozmowach i przemyśleniach doszliśmy do wniosku, że trzeba i już.
Nie jest to żadna fanaberia. Prawda jest taka, że gdyby w naszym fundacyjnym domu tymczasowym zwierzaki żyłyby tylko na podwórku pod opieką Ireny to Ona sama mogłaby tylko sobie grzać zimą jeden pokój w którym śpi.Ale z racji tego, że zwierzaki zwłaszcza staruszki oraz np. psiak z dysplazją Pedro śpią w domu i muszą mieć ciepło bo to psiaki specjalnej troski. Chorują, mają problemy urologiczne jak i ze stawami. Dla nich jesień i zima to katorga. Czyli najprościej mówiąc Irena musi opalać cały dom, wszystkie pomieszczenia.

O kotach nie zapominamy, bo w dt pod opieką Ireny są w domu dwie kociarnie, w tym jedna kociarnia szczególnej troski bo koty białaczkowe tam mieszkają. Dla których zmiana temperatury to od razu koci katar, spadek odporności, a przecież mają białaczkę więc wiadomo jak to się skończyć może....
Kochani, prosimy o grosik. Nie dla nas, a dla zwierząt. Dla zwierząt aby miały ciepło zimą.
Od pewnego czasu drzwi naszego fundacyjnego domu tymczasowego stoją otworem, odbywają się spacery. Każdy może zobaczyć jak psiaki są zaopiekowane i szczęśliwe. Przed nami wszystkimi ciężki okres jesienno-zimowy. Aby nie był straszny dla naszych czterołapnych przyjaciół dołóżcie grosik od siebie. Prosimy.

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  21.10.18
  21.10.18

  Dziękujemy za przekazane fundusze. Udało się zakupić drewno ! 10 metrów sześciennych, by zima psiakom nie była straszna.

  Zdjęcie aktualizacji 21 004

1 660 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

BożenaLutek Górska - awatar
BożenaLutek Górska
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Pysio - awatar
Pysio
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
MillaR - awatar
MillaR
50
Anna Kochanowska - awatar
Anna Kochanowska
30
Ewelina Arter - Adamowicz - awatar
Ewelina Arter - Adamowicz
50
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij