Zbiórka Na opał by zwierzaki nie marzły - zdjęcie główne

Na opał by zwierzaki nie marzły

1 660 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Bardzo długo zastanawialiśmy się, czy utworzyć tę zbiórkę. Zdania nasze były podzielone, jednak po długich rozmowach i przemyśleniach doszliśmy do wniosku, że trzeba i już.
Nie jest to żadna fanaberia. Prawda jest taka, że gdyby w naszym fundacyjnym domu tymczasowym zwierzaki żyłyby tylko na podwórku pod opieką Ireny to Ona sama mogłaby tylko sobie grzać zimą jeden pokój w którym śpi.Ale z racji tego, że zwierzaki zwłaszcza staruszki oraz np. psiak z dysplazją Pedro śpią w domu i muszą mieć ciepło bo to psiaki specjalnej troski. Chorują, mają problemy urologiczne jak i ze stawami. Dla nich jesień i zima to katorga. Czyli najprościej mówiąc Irena musi opalać cały dom, wszystkie pomieszczenia.

O kotach nie zapominamy, bo w dt pod opieką Ireny są w domu dwie kociarnie, w tym jedna kociarnia szczególnej troski bo koty białaczkowe tam mieszkają. Dla których zmiana temperatury to od razu koci katar, spadek odporności, a przecież mają białaczkę więc wiadomo jak to się skończyć może....
Kochani, prosimy o grosik. Nie dla nas, a dla zwierząt. Dla zwierząt aby miały ciepło zimą.
Od pewnego czasu drzwi naszego fundacyjnego domu tymczasowego stoją otworem, odbywają się spacery. Każdy może zobaczyć jak psiaki są zaopiekowane i szczęśliwe. Przed nami wszystkimi ciężki okres jesienno-zimowy. Aby nie był straszny dla naszych czterołapnych przyjaciół dołóżcie grosik od siebie. Prosimy.

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  21.10.2018
  21.10.2018

  Dziękujemy za przekazane fundusze. Udało się zakupić drewno ! 10 metrów sześciennych, by zima psiakom nie była straszna.

  Zdjęcie aktualizacji 21 004

1 660 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

BożenaLutek Górska - awatar
BożenaLutek Górska
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Pysio - awatar
Pysio
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
MillaR - awatar
MillaR
50
Anna Kochanowska - awatar
Anna Kochanowska
30
Ewelina Arter - Adamowicz - awatar
Ewelina Arter - Adamowicz
50
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij