Zbiórka Napęd na 4 łapy - miniaturka zdjęcia

Napęd na 4 łapy

Zbiórka Napęd na 4 łapy - zdjęcie główne

Napęd na 4 łapy

36 479 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 923 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Wodniak - awatar

Kasia Wodniak

Organizator zbiórki

Nasza zbiórka oczami Melona

https://m.facebook.com/tenmelon/?locale2=pl_PL

Ochotnicza Straż Pożarna w Gdańsku już od prawie ćwierć wieku działa na terenie północnej Polski poszukując ludzi zaginionych w terenie otwartym oraz ofiar katastrof budowlanych. Jesteśmy jedyną tego typu grupą w rejonie północnym posiadającą certyfikowane psy ratownicze przeznaczone zarówno do pracy na gruzowiskach jak i terenach leśnych i trudnodostępnych. W ciągu ostatnich lat wyjeżdżaliśmy do akcji niemal 200 razy wspierając działania poszukiwawczo-ratownicze strażaków i policjantów z woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz Warmii i Mazur.

Nigdy nie wiemy kiedy i gdzie będziemy potrzebni, ale zawsze jesteśmy gotowi by nieść pomoc potrzebującym.

W zeszłym roku niestety straciliśmy jeden z naszych samochodów służących do transportu ratowników i psów. Zmuszeni jesteśmy korzystać z wysłużonego, dwudziestoletniego busa, który niestety nie daje gwarancji, że dotrzemy szybko i bezawaryjnie na miejsce akcji. 

Dlatego zwracamy się do Was o pomoc w zakupie nowego samochodu dla naszych bohaterskich psiaków, które z pełnym oddaniem służą człowiekowi często narażając swoje życie i zdrowie. 

Naszym celem jest zakup busa  z napędem na 4 koła, który da nam możliwość sprawnego i bezpiecznego dotarcia wszędzie gdzie jesteśmy potrzebni. Chcielibyśmy, żeby nasze nowe auto miało miejsca dla 5 psów i 8 ratowników oraz przestrzeń bagażową na sprzęt niezbędny do prowadzenia akcji ratowniczych. Zależy nam przede wszystkim na zapewnieniu komfortu naszym psim ratownikom, aby po kilku godzinach jazdy mogły w pełni swoich sił ratować życie zaginionych osób.

Szacunkowy koszt wyposażonego samochodu wyniesie około 180 tys. złotych. Staramy się uzyskać dofinansowanie z różnych źródeł, ale w pierwszej kolejności liczymy na Waszą pomoc.

Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Wodniak - awatar

  Kasia Wodniak

  21.05.20
  21.05.20

  DZIĘKUJEMY!!! Zaczynając naszą zbiórkę nie liczyliśmy na tak wspaniały odzew. W ciągu kilku dni udało nam się zebrać pierwsze 30 tys. złotych - razem ze środkami ze sprzedaży uszkodzonego samochodu to aż 25% naszego wymarzonego auta!!! Nieśmiało zaczynamy wierzyć, że uda nam się osiągnąć cel jeszcze w tym roku :) Dlatego działamy dalej. Zbiórka trwa, każda złotówka jest dla nas ważna i za każdą wpłatę jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Komentarze


 • Jan Gda - awatar

  Jan Gda

  29.06.20
  29.06.20

  W Gdańsku dobro zawsze wraca :)

 • OSP Szadek - awatar

  OSP Szadek

  31.05.20
  31.05.20

  Ludziom na ratunek

  • Kasia Wodniak - awatar

   Kasia Wodniak - Organizator zbiórki

   31.05.20
   31.05.20

   Dziękujemy!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.20
  18.05.20

  Oby jak najrzadziej trzeba było ruszać do akcji... Powodzenia!

 • Wilku - awatar

  Wilku

  18.05.20
  18.05.20

  Zdolne psiaki :)

 • Jacek Fiedorowicz - awatar

  Jacek Fiedorowicz

  18.05.20
  18.05.20

  Dla psiaków zawsze warto pomóc.

36 479 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 923 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Wodniak - awatar

Kasia Wodniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 923

Bogna - awatar
Bogna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
kzyh - awatar
kzyh
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Seba Cieślik - awatar
Seba Cieślik
20
ppppp - awatar
ppppp
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Damian Wiśniewski - awatar
Damian Wiśniewski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij