Zbiórka Napęd na 4 łapy - miniaturka zdjęcia

Napęd na 4 łapy

Zbiórka Napęd na 4 łapy - zdjęcie główne

Napęd na 4 łapy

35 329 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 910 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Wodniak - awatar

Kasia Wodniak

Organizator zbiórki

Nasza zbiórka oczami Melona

https://m.facebook.com/tenmelon/?locale2=pl_PL

Ochotnicza Straż Pożarna w Gdańsku już od prawie ćwierć wieku działa na terenie północnej Polski poszukując ludzi zaginionych w terenie otwartym oraz ofiar katastrof budowlanych. Jesteśmy jedyną tego typu grupą w rejonie północnym posiadającą certyfikowane psy ratownicze przeznaczone zarówno do pracy na gruzowiskach jak i terenach leśnych i trudnodostępnych. W ciągu ostatnich lat wyjeżdżaliśmy do akcji niemal 200 razy wspierając działania poszukiwawczo-ratownicze strażaków i policjantów z woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz Warmii i Mazur.

Nigdy nie wiemy kiedy i gdzie będziemy potrzebni, ale zawsze jesteśmy gotowi by nieść pomoc potrzebującym.

W zeszłym roku niestety straciliśmy jeden z naszych samochodów służących do transportu ratowników i psów. Zmuszeni jesteśmy korzystać z wysłużonego, dwudziestoletniego busa, który niestety nie daje gwarancji, że dotrzemy szybko i bezawaryjnie na miejsce akcji. 

Dlatego zwracamy się do Was o pomoc w zakupie nowego samochodu dla naszych bohaterskich psiaków, które z pełnym oddaniem służą człowiekowi często narażając swoje życie i zdrowie. 

Naszym celem jest zakup busa  z napędem na 4 koła, który da nam możliwość sprawnego i bezpiecznego dotarcia wszędzie gdzie jesteśmy potrzebni. Chcielibyśmy, żeby nasze nowe auto miało miejsca dla 5 psów i 8 ratowników oraz przestrzeń bagażową na sprzęt niezbędny do prowadzenia akcji ratowniczych. Zależy nam przede wszystkim na zapewnieniu komfortu naszym psim ratownikom, aby po kilku godzinach jazdy mogły w pełni swoich sił ratować życie zaginionych osób.

Szacunkowy koszt wyposażonego samochodu wyniesie około 180 tys. złotych. Staramy się uzyskać dofinansowanie z różnych źródeł, ale w pierwszej kolejności liczymy na Waszą pomoc.

Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Kasia Wodniak - awatar

  Kasia Wodniak

  21.05.20
  21.05.20

  DZIĘKUJEMY!!! Zaczynając naszą zbiórkę nie liczyliśmy na tak wspaniały odzew. W ciągu kilku dni udało nam się zebrać pierwsze 30 tys. złotych - razem ze środkami ze sprzedaży uszkodzonego samochodu to aż 25% naszego wymarzonego auta!!! Nieśmiało zaczynamy wierzyć, że uda nam się osiągnąć cel jeszcze w tym roku :) Dlatego działamy dalej. Zbiórka trwa, każda złotówka jest dla nas ważna i za każdą wpłatę jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Komentarze


 • Jan Gda - awatar

  Jan Gda

  29.06.20
  29.06.20

  W Gdańsku dobro zawsze wraca :)

 • OSP Szadek - awatar

  OSP Szadek

  31.05.20
  31.05.20

  Ludziom na ratunek

  • Kasia Wodniak - awatar

   Kasia Wodniak - Organizator zbiórki

   31.05.20
   31.05.20

   Dziękujemy!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.20
  18.05.20

  Oby jak najrzadziej trzeba było ruszać do akcji... Powodzenia!

 • Wilku - awatar

  Wilku

  18.05.20
  18.05.20

  Zdolne psiaki :)

 • Jacek Fiedorowicz - awatar

  Jacek Fiedorowicz

  18.05.20
  18.05.20

  Dla psiaków zawsze warto pomóc.

35 329 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 910 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Wodniak - awatar

Kasia Wodniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 910

Pracownicy i przyjaciele z Max&Xavier - awatar
Pracownicy i przyjaciele z Max&Xavier
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zuza - awatar
Zuza
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lidia - awatar
Lidia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Tomasz Sobczyk - awatar
Tomasz Sobczyk
50
Jan Gda - awatar
Jan Gda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij