Zbiórka Na pomnik dla małżonki - zdjęcie główne

Na pomnik dla małżonki

70 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Krystian Militowski - awatar

Krystian Militowski

Organizator zbiórki

Nazywam się Krystian Militowski jestem na emeryturze rolniczej z niepełną emeryturą. Z powodu złego stanu zdrowia małżonki, która zachorowała w 2005 roku na zawał i cukrzycę leczenie trwało do 2014 roku i nie powiodło się. Pragnę pozostawić pamięć w postaci nagrobka za długoletnie cierpienie spowodowane chorobami. Proszę ludzi dobrej woli o pomoc,  obecnie nie jestem w stanie odłożyć żadnych pieniędzy, a powodem tego jest także mój stan zdrowia. Choruję na migotanie przedsionków sercowych, prostata, nużyca, postępująca głuchota (słyszę na jedno ucho z aparatem słuchowym).  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krystian Militowski - awatar

    Krystian Militowski

    14.02.21
    14.02.21

    Martwię się własnym zdrowiem, które nie pozwala mi na odłożenie pieniędzy na pomnik dla zmarłej małżonki obecnie przechodzę badania prostaty. Za trzy tygodnie będę wiedział co dalej tak mam uzgodnione z lekarzem Urologiem, a w tej chwili przyjmuję lek po, którym mniej odczuwam dolegliwości choroby. Proszę o pomoc w zbieraniu pieniędzy na realizację nagrobka, będę informował o każdej zmianie. Krystian Militowski

70 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Krystian Militowski - awatar

Krystian Militowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Kowalski Romuald - awatar
Kowalski Romuald
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij