Zbiórka Na pomoc zwierzakom- Zwierzomoc - zdjęcie główne

Na pomoc zwierzakom- Zwierzomoc

34 202 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 603 osoby
Zwierzomoc Stowarzyszenie - awatar

Zwierzomoc Stowarzyszenie

Organizator zbiórki

Zbiórka powstała w celu zbierania środków na utrzymanie zwierząt pod opieką- Stowarzyszenia Zwierzomoc.

Na codzień ratujemy pokrzywdzone zwierzęta przez los 🥺 Leczymy i dajemy im szansę na nowe życie w lepszym świecie. 

Jako Stowarzyszenie, środki na ich utrzymanie pozyskujemy z akcji charytatywnych, takich jak bazarek na Facebooku, na który serdecznie zapraszamy i można wylicytować wspaniałe fanty, a przy okazji wesprzeć naszych podopiecznych

 https://m.facebook.com/groups/bazarekdlazwierzat/?ref=share

 Uczestniczymy również w bazarkach stacjonarnych. Nie pobieramy żadnych prowizji ani tantiemów: działamy charytatewnie jako zarejestrowane Stowarzyszenie Zwierzomoc.

Zapraszamy również na naszą stronę fb, gdzie wstawiamy wszystkie nasze historie

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083208885084

Jak i również na Instagramie:

https://instagram.com/zwierzomoc?igshid=ZDc4ODBmNjlmNQ==

Na swoim koncie posiadamy kilkadziesiąt uratowanych zwierząt i równocześnie adopcji. Dla tych zwierząt, to światełko na lepsze jutro.

Prosimy: pomóż nam zadbać o ich los🙏🙏🍀


Zwierzomoc 🐾 

ZWIERZOMOC stowarzyszenie
REGON: 521327628
NIP: 9141573903


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Justyna Klyta - za kubek z przesyłką - awatar

  Justyna Klyta - za kubek z przesyłką

  05.11.2023
  05.11.2023

  Życzę zdrowia podopiecznym a dla Was zdrówka i wszystkiego dobrego.

 • Elżbieta Jaworowicz - awatar

  Elżbieta Jaworowicz

  30.10.2023
  30.10.2023

  Fant Natalii S. - 15 zł + 17 zł przesyłka

 • Ela Jaworowicz - awatar

  Ela Jaworowicz

  28.10.2023
  28.10.2023

  Fanty Edytki G.

 • Ela Jaworowicz - awatar

  Ela Jaworowicz

  27.10.2023
  27.10.2023

  Fant Pani Iwonki S.

 • Kama Łasica - awatar

  Kama Łasica

  21.09.2023
  21.09.2023

  Przesyłka Edi

34 202 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 603 osoby
Zwierzomoc Stowarzyszenie - awatar

Zwierzomoc Stowarzyszenie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 603

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Piotr Patrzyk - awatar
Piotr Patrzyk
1
AgaBW - awatar
AgaBW
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Martyna - awatar
Martyna
21
Teresa Krzątała - awatar
Teresa Krzątała
364
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Renata Słupek - awatar
Renata Słupek
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
117

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij