Zbiórka Bez waszej pomocy zmarzniemy... - zdjęcie główne

Bez waszej pomocy zmarzniemy...

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

U nas tragedia.

Zapowiadają największe mrozy tej zimy, a nasz piec odmówił dalszej współpracy. Służył nam przez wiele lat i zepsuł się  w najmniej odpowiednim momencie. Musimy go jak najszybciej naprawić. Mamy sporo chorych, niepełnosprawnych zwierząt, które potrzebują ciepła. One w swoim życiu przeszły wiele dramatów, wiedzą co to chłód, wiedzą co to głód. Staramy się im zapewnić takie warunki, aby mogły zapomnieć o złych wspomnieniach. Ostatnio jednak mamy wrażenie, że los nam w tym nie sprzyja.  Zepsuty piec w takim przytulisku jak nasze to prawdziwa tragedia. Naprawa będzie kosztować około tysiąca złotych i musimy to zrobić jak najszybciej. Nasza sytuacja finansowa jest trudna i nie mamy takich pieniędzy. Błagamy Was o wsparcie, o udostępnianie. Każda najmniejsza wpłata będzie ogromną pomocą.

Komentarze


 • Barbara Baś Guca - awatar

  Barbara Baś Guca

  24.02.2018
  24.02.2018

  Mam nadzieję, że szybko uda się naprawić piec i będzie Wam jeszcze służył :)

  • Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - awatar

   Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - Organizator zbiórki

   26.02.2018
   26.02.2018

   Pani Basiu jest Pani naszym aniołem <3 z całego serca dziękujemy za pomoc ❤️❤️❤️❤️

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Barbara Baś Guca - awatar
Barbara Baś Guca
640
eM eM - awatar
eM eM
100
Agata Zielińska - awatar
Agata Zielińska
100
reni - awatar
reni
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michalina - awatar
Michalina
40
Klaudia - awatar
Klaudia
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij