Zbiórka Bez waszej pomocy zmarzniemy... - zdjęcie główne

Bez waszej pomocy zmarzniemy...

1 200 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

U nas tragedia.

Zapowiadają największe mrozy tej zimy, a nasz piec odmówił dalszej współpracy. Służył nam przez wiele lat i zepsuł się  w najmniej odpowiednim momencie. Musimy go jak najszybciej naprawić. Mamy sporo chorych, niepełnosprawnych zwierząt, które potrzebują ciepła. One w swoim życiu przeszły wiele dramatów, wiedzą co to chłód, wiedzą co to głód. Staramy się im zapewnić takie warunki, aby mogły zapomnieć o złych wspomnieniach. Ostatnio jednak mamy wrażenie, że los nam w tym nie sprzyja.  Zepsuty piec w takim przytulisku jak nasze to prawdziwa tragedia. Naprawa będzie kosztować około tysiąca złotych i musimy to zrobić jak najszybciej. Nasza sytuacja finansowa jest trudna i nie mamy takich pieniędzy. Błagamy Was o wsparcie, o udostępnianie. Każda najmniejsza wpłata będzie ogromną pomocą.

Komentarze


 • Barbara Baś Guca - awatar

  Barbara Baś Guca

  24.02.18
  24.02.18

  Mam nadzieję, że szybko uda się naprawić piec i będzie Wam jeszcze służył :)

  • Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - awatar

   Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - Organizator zbiórki

   26.02.18
   26.02.18

   Pani Basiu jest Pani naszym aniołem <3 z całego serca dziękujemy za pomoc ❤️❤️❤️❤️

1 200 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Barbara Baś Guca - awatar
Barbara Baś Guca
640
eM eM - awatar
eM eM
100
Agata Zielińska - awatar
Agata Zielińska
100
reni - awatar
reni
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michalina - awatar
Michalina
40
Klaudia - awatar
Klaudia
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij