Dla psich podopiecznych

380 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Czego potrzebujemy?

Z racji dużej liczby psiaków, które przebywają w przytulisku, domach tymczasowych jak i klinice niezbędne nam są podstawowe rzeczy jak:

- karma 

- podkłady higieniczne

- leki

- środki na operacje, kastracje i inne zabiegi.

Część z naszych zwierzaków, to psiaki w sędziwym wieku, które potrzebują specjalnych karm i leków. Nie zostawiamy żadnego w potrzebie, nie bagatelizujemy jego stanu zdrowia dlatego faktury piętrzą się na naszym biurku :/

Zdjęcie opisu zbiórki Dla psich podopiecznych

Nie samą miłością psy żyją...

Wiele naszych psiaków dzięki Wam ma się w chwili obecnej świetnie, ich stan psychiczny jak i fizyczny znacznie się polepszył!

Chcemy robić jeszcze więcej i pomagać jeszcze większej liczbie psiaków. Jednak nie tylko leczymy psiaki, również musimy je wyżywić. I często ten problem jest nie mniejszy od poprzedniego...

Część z naszych psów potrzebuje wysokokalorycznej karmy mokrej na podniesienie wagi ciała, seniory ze względu na stan uzębienia preferują karmy miękkie.
Ponadto nasze psy niezbyt dobrze znoszą karmy z niższej półki, nie ma co się dziwić, ale dla nas to kolejne obciążenie finansowe.
Potrzebna nam karma co najmniej pokroju firmy Bosch, na którą nas nie stać. Niestety często musimy dzielić wydatki na ważne i ważniejsze, dlatego często musimy wydać na leczenie, a na lepszą karmę już nie wystarcza :/

Zdjęcie opisu zbiórki Dla psich podopiecznych

Spacerki, spanko, zabawa...czyli to co każdy sierściuch lubi

Ponadto każdy z naszych podopiecznych potrzebuje swoich własnych, personalnych rzeczy.

Każdy z naszych psiaków potrzebuje obroży, szelek i smyczy, w końcu jak tu bez tego wyjść na spacerek? No właśnie!
A na spacerku co? Ano zabawa! A więc przydadzą się jakieś zabawki, piszczące piłeczki, ringa, szarpaki.

Każdy z psiaków również na miarę możliwości jest socjalizowany i uczony podstawowych komend i zachowań, a tego nie da się zrobić bez psich smaków! No przecież nie ma nic za darmo ;)

Po spacerku i zabawie fajnie byłoby się położyć gdzieś na miękkim, wygodnym łóżeczku, nie każdy ma komfort spania na kanapie (:/), nie każdy ma nawet domek (:/), ale nikt nie pogardzi legowiskiem ;)
Dodatkowo potrzebne są podkłady higieniczne dla tych, którzy nie zawsze mogą wytrzymać.

380 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Kamila Pawłowska - awatar
Kamila Pawłowska
10
EwaiArtur - awatar
EwaiArtur
20
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Beata - awatar
Beata
25
Ania - awatar
Ania
20
Ewka - awatar
Ewka
5
Agata - awatar
Agata
40
Maciej - awatar
Maciej
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Magdalena - awatar
Magdalena
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij