Zbiórka NaPsieŻycie - zdjęcie główne

NaPsieŻycie

6 600 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Po tym jak żyły w swoim dramacie i biedzie na bezdomności gdu trafią do nas uczą się beztroski i życia dobrem.

Dajemy im siebie na codzień. To dawanie siebie nic nas nie kosztuje bo to nasza misja i plan na życie by żyć dobrem i dla dobra.

Niestety cały backstage kosztuje.

Karma, bo dobra kosztuje. Opieka weterynaryjna kosztuje. Zabezpieczenie przeciw kleszczom kosztuje. Kosztuje utrzymanie terenu na jakim dane jest nam tu żyć.

Może i jestem aniołem, ale nie jestem wróżką i niestety gdy musze kliknąć enter by zatwierdzić przelewy to mam stres, że jest nas tyle i nie stać nas na dawanie dobra.

Dobro nie kosztuje nic...

Absurd - coś co dla tych umęczonych przez życie jest bezcenne w świecie komercji może być za darmo (?), a dawanie dobra to ogromne  koszty które jakoś trzeba organizować.

Ja pracuje, mama pracuje...wielu z Was ma ustawioną DYCHĘ lub pare dych w stałych przelewach na konto mojej Fundacji.

Dzis musze zapłacić 4 faktury

■ 3.000 - zakup środków przeciwkleszczowych bo jak nie spacerować z nimi jak lubią ? (Kupuje hurtem bo taniej)

■ 2.800 - do weterynarzy za 3 mc usług

■ 730 - za Sterylizacje Myszy i diagnostykę Dżerby. Dżerba za TM.

■ 420 - wyłapanie dzikiej suni, roboczo Myszy do sterylizacji

------------

suma  6950 zł

Nasza miłość i opieka = 0 zł

■ KTO MOŻE - Wspomoże

Działamy lokalnie - zmieniając rzeczywistość.

Poprzez Adopcje psów, które trafiają na OSTOJE - Łączymy zagubione dusze.

Chciałabym aby OSTOJA trwała nawet jak nas zabraknie. Na chwilę obecną żyjemy teraźniejszością i zbieramy na codzienność.


Aktualizacje


 • OSTOJA - PsiHOSTEL dla bezdomniaka, dla ludzi frajda z pomagania - awatar

  OSTOJA - PsiHOSTEL dla bezdomniaka, dla ludzi frajda z pomagania

  04.11.2018
  04.11.2018

  Dziękujemy za wpłaty - zabezpieczeni od kleszczy na cały sezon.

  Zdjęcie aktualizacji 21 547

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Grażyna Wróbel - awatar

  Grażyna Wróbel

  04.10.2018
  04.10.2018

  Kocham

 • Paweł Szybiak - awatar

  Paweł Szybiak

  03.10.2018
  03.10.2018

  Niech cała Twoja dobroć okazana zwierzętom wróci do Ciebie stokroć większa!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.2018
  21.09.2018

  Jesteście cudowni :) marny grosik ale poleciał :)

 • Edyta - awatar

  Edyta

  21.09.2018
  21.09.2018

  Jesteście the best!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.09.2018
  20.09.2018

  Bardzo dobre posunięcie.Wygodne dla wspierających.Pozdrawiam.

6 600 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
276
Rafał - awatar
Rafał
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Dawid Woźniak - awatar
Dawid Woźniak
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Martyna Prokop - awatar
Martyna Prokop
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grażyna Wróbel - awatar
Grażyna Wróbel
20
Anna Romanowska - awatar
Anna Romanowska
10
Beata P. - awatar
Beata P.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij