Zbiórka Narty kontra Autyzm - zdjęcie główne

Narty kontra Autyzm

10 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Kuba i jego życie z autyzmem

Kuba ma 9 lat i zdiagnozowany autyzm, potrafi sam się ubrać, czasem zjeść posiłek i wykonać proste zadania w szkole. Uśmiechnie się, kiedy go poprosimy. Jednak jest wiele rzeczy, które Kubie przychodzą z trudnością i na które potrzebuje on więcej czasu i cierpliwości. Zaburzenia ze spektrum autyzmu sprawiają, że cięzko funkcjonuje w grupie dzieci, bawi się sam, nie szuka towarzystwa innych. Dodatkowo Kuba ma schorzenia neurologiczne, które jak zły duch przeszkadzają w jego nauce i codziennym rozwoju, często pojawiają się kłopoty z komunikowaniem się, Kuba pracuje również nad tłumieniem agresywnych i buntowniczych zachowań... zdarza się nadal, że ucieka rodzicom na ulicy.

Udało się! Kuba zebrał środki na wyjazd na narty!

Aby wspomóc jego rozwój rodzice chcieliby skorzystać z zabiegów Mikropolaryzacji na turnusie, które mogą w znaczny sposób wpłynąć na funkcjonowanie chłopca, który cierpi na padaczkę. Mikropolaryzacja to nowa metoda o wysokiej skuteczności pozwalająca na ukierunkowane oddziaływanie różnych części centralnego układu nerwowego. Po uszkodzeniach w mózgu tkanka nerwowa znajduje się w stanie patologicznym. Rehabilitacja za pomocą mikropolaryzacji pozwala tkankom nerwowym przywracać utracone właściwości, zapewniające normalną ich pracę. Zabieg mikropolaryzacji polega na oddziaływaniu prądami o fizjologicznych częstotliwościach (mikroamper) na uszkodzoną tkankę nerwową.

Koszt zabiegu to 65 eur, terapia wzbogacona jest w podawanie tlenu, przed zabiegami lekarz wykonuje również badanie EEG.

Zdjęcie opisu zbiórki Narty kontra Autyzm

Dziękujemy!

Dziękujemy za każdą wpłatę!

Komentarze


 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  15.01.2016
  15.01.2016

  Trzymam kciuki !

  • Fundacja Dobra Wioska - awatar

   Fundacja Dobra Wioska - Organizator zbiórki

   15.01.2016
   15.01.2016

   Pięknie dziękujemy! Posyłamy uśmiech :)

10 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Wpłaty: 1

Aleksandra - awatar
Aleksandra
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij