Zbiórka Skarbonka - zdjęcie główne

Skarbonka

7 521 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Alicja Komorowska - awatar

Alicja Komorowska

Organizator zbiórki

"Skarbonka" dla Schroniska w Przyborowku. Zbieramy na drobne prace remontowe i nagłe, nieprzewidziane wydatki. Tu też będziemy na bieżąco relacjonować najpilniejsze potrzeby i przedstawiać wydatki wraz z rachunkami. 


Rachunek za wózek dla naszej podopiecznej Krajki, zakupiony dzięki "Skarbonce", rachunek za materiały do remontów. Kwotę 886.01 odliczamy od zebranej na Skarbonce sumy. Dziękujemy!12.2019

Zakupiony dzięki skarbonce grzejnik. Rachunek:

Styczeń 2020 - pozostała kwota ze Skarbonki przeznaczona na zakup quada dla schroniska w Przyborówku (częściowe pokrycie całego kosztu zakupu i wydatków z nim związanych)

Komentarze


 • Dorota Łonowska - awatar

  Dorota Łonowska

  27.01.2020
  27.01.2020

  licytacja, edycja 8, torba zapinana na zamek z kotkiem.

 • Dorota - awatar

  Dorota

  21.10.2019
  21.10.2019

  Wpłata za lampion

 • Ukasz Cypis - awatar

  Ukasz Cypis

  04.09.2019
  04.09.2019

  Licytacja dla piesków

 • Anna - awatar

  Anna

  22.07.2019
  22.07.2019

  Dla Krajki

 • Dorota - awatar

  Dorota

  01.07.2019
  01.07.2019

  Wplłata za fant /zabawka dla psa/. Na dobry początek.😁😁😁😁

7 521 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Alicja Komorowska - awatar

Alicja Komorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Alena - awatar
Alena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota Łonowska - awatar
Dorota Łonowska
20
Patryk Zwierzchlewski - awatar
Patryk Zwierzchlewski
45
OrderSoft - awatar
OrderSoft
2 000
Ukasz Cypis - awatar
Ukasz Cypis
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij