Zbiórka nataliagrosiak - zdjęcie główne

nataliagrosiak

1 342 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Jerzy Janiszewski - awatar

Jerzy Janiszewski

Organizator zbiórki


Witam. Nazywam się Jerzy Janiszewski. Jestem nauczycielem w X LO im. Konarskiego w Radomiu. To liceum z oddziałami integracyjnymi. Znaczy to, że mogą do niego uczęszczać osoby z dysfunkcjami, np. na wózku inwalidzkim. Tak jak Natalia. Nazwaliśmy ją "Wojowniczka", bo od pierwszych chwil swojego życia poddana była wielu operacjom ratującym jej życie. Nie poddała się i dziś jest naszą uczennicą, osobą obdarzoną niesamowitą umiejętnością przyciągania ludzi. Gdzie się pojawi, przyciąga uwagę swoją osobowością. Jest pogodna i uśmiechnięta. Jej wola życia jest ogromna, z powodzeniem mogłaby obdarować drugą osobę. Natalia jest sportowcem. Ściga się na wózku na 100, 200 i 400 metrów i... jest vice mistrzynią Polski!!! 

Jednak to jej codzienne funkcjonowanie połączone jest z ogromnymi kosztami leczenia i rehabilitacji. To dlatego my, nauczyciele z X LO postanowiliśmy jej pomóc. To dlatego ta zbiórka. Jak co roku szykowaliśmy dla ucznia naszej szkoły Festyn z Festiwalem Piosenki w Parku Kościuszki połączony ze zbiórką do puszek. W tym roku miała to być Natalia. Niestety, tym razem koszty organizacyjne nas przerosły i postanowiliśmy imprezę przenieść do naszej szkoły. Zapraszamy w piątek 24 maja na wyjątkowy koncert zaproszonych gwiazd, którzy mieli ze sobą rywalizować. Postanowili zaśpiewać dla Natalii. 

Prosimy, pomóżmy razem naszej Wojowniczce Natalii.

Aktualizacje


  • Jerzy Janiszewski - awatar

    Jerzy Janiszewski

    24.05.19
    24.05.19

    Ufff… Już za nami jedyny, niepowtarzalny Koncert dla Natalii. Niech żałują ci, co nie byli. A działo się naprawdę wiele. Zarówno zaproszeni goście, jak i uczniowie X LO dali popis swoich nieprzeciętnych umiejętności. Rozpoczęła niesamowitym głosem Liliana Suwała z PSP 14 i tak, jak legendarna Edith Piaf zaśpiewała po francusku. Potem musiało być już tylko wspaniale. Karolina Banaszek z PSP 9 i Kasia Głogowska z PSP Wolanów wzniosły się na wyżyny swoich możliwości. Natomiast duet z ZSO 4 z Radomia również zachwycił widownię. Z PSP w Parznicach przyjechał zespół wokalny. Była perkusja, gitara elektryczna i keyboard. Śpiewało do tego 6 dziewczyn o wspaniałych głosach - uczta dla melomana! Nasi uczniowie również nie zawiedli. Tradycyjnie Kinga Kaźmierczak i Natalia Michalska dały popis swoich umiejętności. Zaśpiewał też Maciek Małecki, ale całe show skradł tego dnia Kacper Juźwiak. Wyrasta nam prawdziwa gwiazda! Jego "Oczy zielone" rozbawiły publiczność do maksimum. To był super koncert!

1 342 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Jerzy Janiszewski - awatar

Jerzy Janiszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jerzy Janiszewski - awatar
Jerzy Janiszewski
20
miro - awatar
miro
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MaMo - awatar
MaMo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij