Zbiórka Poprawę warunków życia, leczenie - zdjęcie główne

Poprawę warunków życia, leczenie

60 928 zł  z 65 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 026 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Joanna Raczkowska - awatar

Joanna Raczkowska

Organizator zbiórki

Jestem Asia i jestem przyjacielem rodziny Natalki. Poproszono mnie o pomoc
w zorganizowaniu funduszy na likwidację barier architektonicznych i leczenie Natalki- wesołej 19 latki z małej miejscowości koło Grajewa w woj. podlaskim. Natalka urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową, niedowładem kończyn dolnych i przewlekłą niewydolnością nerek. Przez 2,5 roku była dializowana.
W marcu 2019 roku przeszła przeszczep nerki. Ma zastawkę komorowo-otrzewnową, stomię i kolostomię, ma również nadciśnienie i stent na żyle głównej oraz wiele innych dolegliwości. Przez 19 lat przeszła 36 operacji. Codziennie przyjmuje duże ilości leków. Natalka ma trzech młodszych braci, wychowuje ich mama.  

Do tej pory jakoś sobie radzili, ale dzieci rosnął, Natalia potrzebuje co raz więcej pomocy chociażby w pokonianiu schodów do domu, kąpieli, ubraniu się, a mama traci siły aby wraz z córką na wózku pokonywać codziennie 9 stromych schodków. Dom nie jest przystosowany do potrzeb osoby poruszającej się na wózku, ponadto wózek który obecnie posiada Natalka nie sprawdza się. Jest za duży, za ciężki, zwykłe pokonanie progów w domu wymaga pomocy osób trzecich.

Potrzebna jest pomoc finansowa na leki, rehabilitację, zakup i montaż windy/podnośnika pionowego do domu tak aby Natalia mogła samodzielnie się po nim poruszać oraz na nowy dostosowany do potrzeb Natalii wózek. Ponadto Natalia musi przyjmować dużo lekarstw, częste dojazdy do lekarzy czy na badania do miejscowości oddalonej o 200km- to ponad możliwości finansowe rodziny. Dlatego z całego serca wraz z Natalią prosimy o wsparcie finansowe.


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2021
  01.05.2021

  Powodzenia Natalko :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2021
  01.05.2021

  Powodzenia i trzymam kciuki ;)

 • Rafael Battezzati - awatar

  Rafael Battezzati

  29.04.2021
  29.04.2021

  Wszytkiego Najlepszego Asia!!

 • Jarek - awatar

  Jarek

  19.04.2021
  19.04.2021

  Powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.04.2021
  17.04.2021

  Ludzie są w porządku ,tylko rozbieganie w sprawach powoduje zapominanie że lecimy w przestrzeń tą samą rakietą. Cel mamy też taki sam. Pomagajmy sobie , dobrze to zrobi dla naszej planety i zapewne będziemy bardziej uśmiechnięci. Pozdrawia anonimowy.

60 928 zł  z 65 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 026 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Joanna Raczkowska - awatar

Joanna Raczkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 026

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ulaa - awatar
Ulaa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika - awatar
Monika
50
Luk Bydgoszcz - awatar
Luk Bydgoszcz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij