Zbiórka Natan kontra nowotwór mózgu - zdjęcie główne

Natan kontra nowotwór mózgu

54 343 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 613 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Natan potrzebuje wsparcia!


Nasz Bohater już od urodzenia musiał mierzyć się z przeciwnościami losu. Natan urodził się w 26. tygodniu ciąży, ważył zaledwie 1070 gram i mierzył 32 cm. Pierwsze 3 miesiąca życia spędził w klinice gdzie był pod stałą obserwacją neurochirurga, neonatologa, pulmonologa i okulisty. Na szczęście udało się wyjść na prostą. Chłopiec był nadal pod obserwacją neurologa i neurochirurga w związku z powiększonymi komorami mózgowymi i rogami czołowymi. Niestety z czasem u naszego Wojownika pojawiło się wodogłowie, konieczne były bolesne zabiegi, aby z tym walczyć.

Po tym trudnym okresie wszystko zaczęło się układać, chłopiec zaczął raczkować, powoli stawać na nóżki i stawiać pierwsze kroki. Rodzice byli bardzo szczęśliwi, ze wszystko mimo ciężkich pierwszych miesięcy życia wszystko toczyło się pomyślnie. 

Jednak po pewnym czasie u Natana nastąpił bardzo szybki przyrost główki, z dnia na dzień główka znacznie urosła. Chłopiec przestał chodzić, nie potrafił nawet sam siedzieć.

Bezzwłocznie przeprowadzono badanie rezonansem, które wykazało, że pojawił się guz. Odbyła się operacja, pobrano próbkę do badania histopatologicznego. Diagnoza była przerażająca-Glejak, złośliwy guz mózgu. Kolejne badania wykazały, że są przerzuty na rdzeń kręgowy i są one nieoperacyjne. Wdrożono leczenie chemioterapią za naszym Bohaterem 7 cykli. Przeprowadzono również radioterapię (32 cykle naświetlań), która zostawiła bolesne skutki uboczne w postaci poparzeń pleców, tyłu główki oraz uszu. Przed naszym małym Wojownikiem kolejne cykle chemioterapii, badania i długie pobyty w szpitalu.

Zachęcamy Was do wsparcia zbiórki Natana, zebrane środki będą wykorzystane na dalsze leczenie, lekarstwa, dojazdy do szpitala i późniejszą rehabilitację.

Fundacja Cancer Fighters

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Wioleta Grabska - awatar

  Wioleta Grabska

  14.09.21
  14.09.21

  Zdrówka kochanie ;)

 • Brygida Sobczak - awatar

  Brygida Sobczak

  12.09.21
  12.09.21

  Dużo zdrówka kochany

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.09.21
  04.09.21

  Zdrowia z Calego serca zycze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.08.21
  17.08.21

  ♥️

 • Andrzej Lipecki za obraz Wanessy - awatar

  Andrzej Lipecki za obraz Wanessy

  12.08.21
  12.08.21

  Zdrówka.

54 343 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 613 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 613

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Michał - awatar
Michał
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij