Zbiórka Staruszka Nataszka prosi o pomoc - zdjęcie główne

Staruszka Nataszka prosi o pomoc

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Starość nie jest urocza, a jesień życia, rzadko kiedy bywa złota. Niedołężność, choroby, ograniczenia. Każdy chce żyć długo tylko nikt nie chce być w podeszłym wieku. Dotyczy to ludzi, dotyczy też zwierząt. Ci pierwsi mają emerytury, możliwość leczenia, zwierzęta mają tyle co da im człowiek. Czasem człowiek chciałby dać, ale nie ma z czego. Bo choć jest emerytura, to nie starcza nawet na podstawowe potrzeby. Bywa, że brakuje na przysłowiowy chleb. Tak jest w przypadku Nataszki. Stary psiak i jeszcze starszy właściciel. Razem mieszkają, razem jedzą i wszędzie chodzą razem. Krok za krokiem. Stary pies i jego stary człowiek. Wiele wspólnie spędzonych lat. Wiele dobrych chwil. Wiele przeżyć. Dziś również wiele chorób i brak środków aby zapewnić Nataszce kolejne leczenie.

A Natasza to starszy psiak. I od kilku lat ma problemy ze zdrowiem. Ciągle leczone zęby i ropne stany dziąseł. Połowa zębów została usunięta, dziś powinny kolejne. Dodatkowo pojawiły się guzy na listwie mlecznej oraz duszności przy pobudzeniu i niestety suczka traci wzrok. Właściciel stara się jak może, ale pieniądze nie chcą się rozmnożyć, a psina wymaga dobrej diagnostyki i leczenia. Przydałaby się też dobrej jakości karma dla starych psów i suplementy.  

Pomożecie ?

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  11.06.2018
  11.06.2018

  Stan zapalny dziąseł został opanowany i kilka zębów suni ubyło. Operacja listwy mlecznej na dzień dzisiejszy nie została przeprowadzona decyzją weterynarza. Ogólny stan zdrowia Nataszy na to nie pozwala.

  Dziękujemy za pomoc dla Nataszki!

  Zdjęcie aktualizacji 16 167

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Jakub Borowski - awatar

  Jakub Borowski

  24.01.2017
  24.01.2017

  Super

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
52
Edyta - awatar
Edyta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja Wójtowicz - awatar
Patrycja Wójtowicz
20
Kozia - awatar
Kozia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Justyna - awatar
Justyna
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij