Zbiórka zbiórka zakończona dziękujemy!!! - zdjęcie główne

zbiórka zakończona dziękujemy!!!

1 610 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Magdalena Haładus - awatar

Magdalena Haładus

Organizator zbiórki

Na pomoc Onkom to wolontariat, który bez pieniędzy nic nie zrobi...

W tym momencie psy przebywające u nas to Solo (na stałe leki na serce, Cardisure), chory na nowotwór pies, który jeszcze chce pozyć, dwa razy wywinał się śmierci, ale na stałe musi przyjmować leki (miesięczny koszt samych leków to ponad 400 zł).

Pies słabo wchłania, więc potrzebne też puszki dobrej jakości. Przebywa w domu tymczasowym.

Baster - pies zdrowy, jednak z brakami w socjalizacji.  Przebywa w domu tymczasowym.

Morgan - przebywa w hotelu, miesięczny koszt utrzymania to 400 zł.

Pies z problemami, trzymany zapewne na krótkim łańcuchu, kręci się w kółko, trochę w swoim świecie...porzucony na ulicach Podlasia w Wigilię, szkoda że już tak mało osób o nim pamięta 😔

Lea - sunia miała kiedyś dobry dom, niestety nie ze swojej winy go straciła. W hotelu czeka na dobry dom do końca swoich dni. Miesięczny koszt utrzymania 400 zł.

Smok - hmmm pies trudny, ciężko będzie go wyadoptować...pies z interwencji w pseudo, wyladował w schronie, gdzie wykazywał agresję.

Wyrok odwieszony, ale ...domu brak, koszt miesięczny w hotelu 400 zł, koszty rosną...

Wakacje trwają, adoptujących jak na lekarstwo...

Roko psi weteran lat kilkanaście jak nie więcej. Chory kręgosłup, nie zachowuje czystości, nie słyszy i słabo widzi.

Cierpi na nawracające stany zapalne uszu, kolejne leki, na które pies coraz słabiej reaguje...ale jest radosny, chętnie korzysta z wybiegu i niech się pocieszy jeszcze życiem. 

Przebywa w hotelu - miesięczny koszt 300 zł.

To stałe koszty związane z opieką, dochodzą jeszcze te nieprzewidziane...wet, leki.

Ale ...moze uda się dzieki Wam zapewnić im nastepny miesiąc bezpieczeństwa? Bardzo prosze o pomoc w ich imieniu.


Komentarze


 • BOZENA KRZEMIEŃ - awatar

  BOZENA KRZEMIEŃ

  02.08.2018
  02.08.2018

  YETI ❤ PILNE ! Zbiera na leczenie, transport i kastrację ! Malutki, słodziutki, kudłaty... całuśny, przytulaśny, a wokół tylko śnieg i zimno 😢 Siedzi w Himalajach i marznie biedaczek... I płacze... aż zamarzają mu łezki. Ma depresyjkę, tyle lat już w tym śniegu, a tiu nic... Mały Yetuś bardzo chciałby mieć domek, ale jakie ma szanse jeśli mu nie pomożemy ? Jedyna nadzieja w nas ! Już złapał katarek, z noska mu cieknie... zupka była za słona to Yetuś nerwa złapał, % popił nieboraczek i wrzodziki się rozkrwawiły - (tu alarm do MADZI HAŁADUS o krew A Rh + ), podaj dalej, serce pęka ...POTRZEBNA POMOC. Natychmiast trzeba zakupić Yetusiowi lekarstwa, bo katarek dokucza mu tak, że biedak okulał na lewą łapkę, ma problemy z chodzeniem. Potrzebny będzie wózeczek. Albo lepiej saneczki, bo kółeczka w śniegu kiepsko działają. I koniecznie musimy zakupić wagon chusteczek. Jeszcze dzisiaj... kto dorzuci grosik ? To jedyne 19500 zł. Na pewno musimy zrobić też szereg badań, WPŁATY Bank Naiwnych

 • Ania - awatar

  Ania

  02.08.2018
  02.08.2018

  Dużo nie mam, ale to co mogę wam przelałam. Robicie kawał fobrej roboty.

 • Monika Łoskot - awatar

  Monika Łoskot

  01.08.2018
  01.08.2018

  Witam, wiem jak wiele robicie dla tych wszystkich psiaczków i wiem jak wiele zrobiliście dla naszego Sułtanka. My też dokładamy małą cegiełkę z pozdrowieniami od Sułtana :)

 • Ania - awatar

  Ania

  23.07.2018
  23.07.2018

  Grosiki poszły, niestety też mam słaby miesiąc. Trzymam kciuki za zbiórkę

1 610 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Magdalena Haładus - awatar

Magdalena Haładus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Agnieszka Janda - awatar
Agnieszka Janda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
dawid szczepaniak - awatar
dawid szczepaniak
154
BOZENA KRZEMIEŃ - awatar
BOZENA KRZEMIEŃ
1
Patty Wypychowska - awatar
Patty Wypychowska
20
Ania - awatar
Ania
20
Małgorzata Ginalska - awatar
Małgorzata Ginalska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij