Zbiórka pomoc dla Gai - zdjęcie główne

pomoc dla Gai

2 501 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Lucyna Dorota Święch - awatar

Lucyna Dorota Święch

Organizator zbiórki

Gaia to siedmioletnia suczka , pełna energii i radości .Bardzo przywiązana do nas , za każdym razem kiedy wracamy do domu z pracy cieszy się jakby nas nie widziała tygodniami. Kocha biegać po podwórku i przynosić zabawki które jej się rzuca. Wtedy jest najszczęśliwsza i mogła by tak bez końca , uwielbiamy się z nią bawić i sprawiać jej radość .

Niestety miesiąc temu Gaia zaczęła kuleć na prawą tylną łapę. Myśleliśmy że pewnie gdzieś źle stanęła i prawdopodobnie ją zwichnęła. Zabraliśmy ją do weterynarza , od którego otrzymała leki. Musieliśmy ograniczyć jej chodzenie oraz zaprzestać zabaw z jej ulubioną piłeczką. Leki nie pomogły. Gaia w dalszym ciągu kulała ,a my mieliśmy wrażenie że jest coraz gorzej. Po dokładnym przebadaniu oraz zrobieniu prześwietlenia wiedzieliśmy już co się dzieje - zerwanie wiązadła krzyżowego. Jedyną opcją żeby jej pomóc jest operacja. Bez niej Gaia nie wyzdrowieje i będzie cierpieć , a z czasem może nawet przestać chodzić. Nie możemy sobie tego wyobrazić ,jest naszym oczkiem w głowie i kochamy ją całym sercem. Operacja jest dość kosztowna dla nas na chwilę obecną , a czas gra tutaj dużą rolę. Bardzo ważne jest żeby wykonać zabieg jak najszybciej ponieważ zmiany zwyrodnieniowe są coraz większe , a one są już nie odwracalne .

Postanowiliśmy tutaj zwrócić się o pomoc. Wierzymy , że Gaię czeka jeszcze wiele lat życia w pełni zdrowych i radosnych. Żeby znów mogła biegać za ukochaną piłeczką i chodzić na długie spacery po puszczy. Każda wpłata będzie miała dla Gai i dla nas ogromne znaczenie.

Aktualizacje


 • Lucyna Dorota Święch - awatar

  Lucyna Dorota Święch

  23.08.2019
  23.08.2019

  Tak wygląda RTG nogi Gai .Jedyny zabieg jaki może być przeprowadzony w przypadku psa jej rozmiarów to TPLO (Tibial Plateau Leveling Osteotomy) Metoda stabilizacji stawu kolanowego po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego. Koszt takiego zabiegu to 2500,00 zł.

  Zdjęcie aktualizacji 36 145

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.08.2019
  25.08.2019

  ❤️

 • malenstvv0 - awatar

  malenstvv0

  23.08.2019
  23.08.2019

  Dacie radę, bedzie dobrze :)

  • Lucyna Dorota Święch - awatar

   Lucyna Dorota Święch - Organizator zbiórki

   23.08.2019
   23.08.2019

   Dziękuję bardzo

2 501 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Lucyna Dorota Święch - awatar

Lucyna Dorota Święch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
dawid szczepaniak - awatar
dawid szczepaniak
700
Adrian - awatar
Adrian
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bartek Nawrocki - awatar
Bartek Nawrocki
100
Mamo telettu - awatar
Mamo telettu
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij