Zbiórka Gdzie jest (puszka dla) Nemo? - zdjęcie główne

Gdzie jest (puszka dla) Nemo?

580 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Gdzie jest Nemo?

Niestety, nadal w schronisku, a jego losy w niczym nie przypominają barwnej animacji. Jak dotąd na horyzoncie nie widać happy endu - staruszek spędza dzień za dniem w boksie, nie licząc już nawet na odmianę. Co gorsza, psiak podupadł nie tylko psychicznie, lecz także fizycznie. Nemuś dosłownie chudnie w oczach, a ciągłe biegunki uniemożliwiają mu przybranie na wadze. Stwierdzono u niego przewlekłe zapalenie jelita. Jego układ pokarmowy jest bardzo podrażniony i rozregulowany, do tego stopnia, że naszemu staruszkowi szkodzą nawet puszki Rocco Senior. Bardzo martwimy się o Nemo i, rzecz jasna, nie dajemy za wygraną w walce o jego zdrowie i lepsze życie. Jeśli i Wy chcielibyście wspomóc naszego podopiecznego, oto lista jego potrzeb (na wczoraj!):

1. Kochający dom (stały lub przynajmniej tymczasowy)

2. Royal Canin Gastro Intensinal Fat Low - specjalistyczna mokra karma w puszkach lub fundusze na jej zakup


W imieniu naszego kochanego psiaka z całego serca prosimy o wsparcie - pomóżmy Nemo odnaleźć szczęście!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.17
  16.07.17

  jak bedzie trzeba to wplace jeszcze pozniej. Alaska

 • Lidia Klimek - awatar

  Lidia Klimek

  15.07.17
  15.07.17

  Dzisiaj tyle ..następnym razem może uda się więcej. .pozdrawiam

580 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Beata Nowak - awatar
Beata Nowak
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karolina Skowrońska - awatar
Karolina Skowrońska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lidia Klimek - awatar
Lidia Klimek
30
Beata - awatar
Beata
50
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij