Zbiórka Gdzie jest (puszka dla) Nemo? - zdjęcie główne

Gdzie jest (puszka dla) Nemo?

580 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Gdzie jest Nemo?

Niestety, nadal w schronisku, a jego losy w niczym nie przypominają barwnej animacji. Jak dotąd na horyzoncie nie widać happy endu - staruszek spędza dzień za dniem w boksie, nie licząc już nawet na odmianę. Co gorsza, psiak podupadł nie tylko psychicznie, lecz także fizycznie. Nemuś dosłownie chudnie w oczach, a ciągłe biegunki uniemożliwiają mu przybranie na wadze. Stwierdzono u niego przewlekłe zapalenie jelita. Jego układ pokarmowy jest bardzo podrażniony i rozregulowany, do tego stopnia, że naszemu staruszkowi szkodzą nawet puszki Rocco Senior. Bardzo martwimy się o Nemo i, rzecz jasna, nie dajemy za wygraną w walce o jego zdrowie i lepsze życie. Jeśli i Wy chcielibyście wspomóc naszego podopiecznego, oto lista jego potrzeb (na wczoraj!):

1. Kochający dom (stały lub przynajmniej tymczasowy)

2. Royal Canin Gastro Intensinal Fat Low - specjalistyczna mokra karma w puszkach lub fundusze na jej zakup


W imieniu naszego kochanego psiaka z całego serca prosimy o wsparcie - pomóżmy Nemo odnaleźć szczęście!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.2017
  16.07.2017

  jak bedzie trzeba to wplace jeszcze pozniej. Alaska

 • Lidia Klimek - awatar

  Lidia Klimek

  15.07.2017
  15.07.2017

  Dzisiaj tyle ..następnym razem może uda się więcej. .pozdrawiam

580 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Beata Nowak - awatar
Beata Nowak
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karolina Skowrońska - awatar
Karolina Skowrońska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lidia Klimek - awatar
Lidia Klimek
30
Beata - awatar
Beata
50
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij