Leczymy odebranego Nero!

276 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Nero został przez nas odebrany interwencyjnie latem. Kiedy go poznaliśmy - całym jego światem był dach budy, przy której egzystował na krótkim łańcuchu. Był skrajnie wychudzony, smutny i zupełnie nie nawiązywał kontaktu z człowiekiem...

Nero przez kilka miesięcy przebywania pod naszą opieką bardzo się zmienił! Nabrał masy, zaczął w końcu czerpać radość z przebywania z ludźmi, zaufał nam i wyzdrowiał!

Niestety, tydzień temu Nero trafił do kliniki w ciężkim stanie - miał podejrzenie guza lub zapalenia TRZUSTKI. Miał gorączkę, wymiotował. W badaniu USG widoczny był wolny płyn w okolicach trzustki.

Nero przez tydzień pobytu w szpitalu dostawał leki, codzienne kroplówki i był obserwowany - szczególnie pod kątem zbierającego się płynu. Okazało się, że płyn nie zbiera się a Nero czuje się coraz lepiej - musiał wrócić do schroniska...

Parametry krwi w badaniach Nero wykluczają zapalenie trzustki, ale coś złego dzieje się z tym narządem... Nero musi niedługo przejść ponowną kontrolę USG. Czeka go też konsultacja onkologiczna, żeby wykluczyć lub potwierdzić rozrost nowotworowy!

Nero to starszy pies, całe życie spędził na łańcuchu. Nero powinien przebywać w warunkach domowych, gdzie łatwiej byłoby go leczyć i obserwować. Niestety, musi przebywać w schronisku...

Faktury za dotychczasowe leczenie Nero wynoszą 2 000 zł. Leczenie trzeba kontynuować. nero to psi senior, całe życie czekał na swoją szansę - nie możemy go zawieść! 


Komentarze


  • Nina - awatar

    Nina

    08.02.2017
    08.02.2017

    Zdrowiej psino!

276 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby

Wpłaty: 4

Victoria Corleone - awatar
Victoria Corleone
121
Anna Rozlazły - awatar
Anna Rozlazły
100
Natalia - awatar
Natalia
5
Nina - awatar
Nina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij