Zbiórka Leczenie i kojec dla NERO! - zdjęcie główne

Leczenie i kojec dla NERO!

5 322 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby

W dniu dzisiejszym, 4 kwietnia, pod opiekę Warmińsko- Mazurskiego Stowarzyszenia Obrońców Praw Zwierząt imienia świętego Franciszka z Asyżu, prowadzącego schronisko PSI RAJ  w Pasłęku, trafił wyniszczony i upodlony pies o imieniu Nero.

Żył w podpasłęckiej wsi, żył na łasce ludzi, którzy  się go brzydzili.

Właściciel Nera zmarł, pies został- był wszystkich, i niczyj. Nikomu nie przeszkadzała jego obecność, dopóki nie zaczął chorować. Wyglądał coraz gorzej, a ludzie obchodzili go coraz szerszym łukiem. Życie w samotności trwało kilka lat. Dowiedzieliśmy się o nim i bezwzględnie postanowiliśmy mu pomóc. Jest u nas, w naszym schronisku. Będzie diagnozowany i leczony tak długo, jak będzie trzeba. Nie zostawimy go. Pies jest stary, z pewnością nie zaznał w swoim życiu za wiele dobrego, ale wierzymy, że uda nam się- z Waszą pomocą- odmienić jego los.

Ta zbiórka powstało po to, by otoczyć go dobrymi ludźmi, dobrym słowem i wsparciem- zarówno duchowym, jak i materialnym. Borykamy się ostatnio z wieloma problemami- finansowymi, ale i zdrowotnymi naszych podopiecznych. Mimo to, nie moglibyśmy przejść obojętnie obok tak dużego cierpienia. 

Pies jest mądry, posłuszny, oddany. Brakuje mu ciepła, dotyk ludzkiej dłoni sprawia wiele radości jego umęczonej skórze. Pomóżcie nam pomagać!

Nero musi mieć osobny kojec, musi być izolowany, boimy się, żeby nie zaraził innych naszych podopiecznych- robi się u nas ciasno, naszym marzeniem są nowe kojce- ale na razie skupiamy się na doraźnej pomocy i zbieramy fundusze na leczenie Nero!


Kochani, leczenie będze trwało wiele miesięcy. Na ten czas chcielibyśmy zapewnić Nero najlepsze warunki- w naszym schronisku brakuje miejsca- jeśli wystarczy funduszy, zbudujemy specjalny, przestronny kojec dla niego!

Komentarze


 • OWOC - awatar

  OWOC

  10.05.2017
  10.05.2017

  Warto pomagać wszystkim zwierzakom w przeciwieństwie dla ludzi

 • Jolanta - awatar

  Jolanta

  25.04.2017
  25.04.2017

  trzymaj sie piesku

 • Grazyna gruszka - awatar

  Grazyna gruszka

  23.04.2017
  23.04.2017

  Powodzenia Nero

 • Irena - awatar

  Irena

  22.04.2017
  22.04.2017

  Dzięki Wam wierzę, że są porządne schroniska w Polsce i ludzie prawdziwie kochający zwierzęta. Oby Nero wyszedł z choroby. Dzięki wielkie za Wasze zaangażowanie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.2017
  19.04.2017

  Nero ,badz zdrowy

5 322 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby

Wpłaty: 134

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Rafał - awatar
Rafał
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
OWOC - awatar
OWOC
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irmina Zalewska - awatar
Irmina Zalewska
40
Ula. - awatar
Ula.
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij