Zbiórka Nero cierpiał w milczeniu - zdjęcie główne

Nero cierpiał w milczeniu

43 423 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 530 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Efektem naszej dzisiejszej interwencji we wsi Głowienka jest przejęcie opieki nad psem ze zdjęć. Chyba nie potrzeba komentarza...

Nero ma tylko 3 lata...Kiedyś zapewne był pięknym i majestatycznym owczarkiem. Teraz waży 30 kilogramów, ma niemal zupełnie starte zęby, z oczu płynie ropa, z pyska żółta piana, przeraźliwie śmierdzi i jest niemal łysy. Właściciele nie mogli się zdecydować i przedstawiali dwie wersje: że jadą z nim dziś do weterynarza, i że, mieli go w tym tygodniu uśpić.

Występujemy w jego sprawie na drogę sądową.

Dziękujemy bardzo Policji za wsparcie okazane podczas interwencji.

Nie dziękujemy urzędnikom gminnym za bierność, brak pomocy i niewiedzę w temacie gminnych obowiązków w zakresie ochrony zwierząt.

Nero wymaga specjalistycznej karmy, leków, musimy też opłacić jego pobyt w lecznicy. Przed nim jeszcze daleka droga, ale wierzymy, że uda nam się przywrócić mu zdrowie. 

Trudno jeszcze oszacować koszty leczenia, ale na pewno będą spore. Jeśli możecie wspomóc leczenie psiaka, prosimy o każdą złotówkę.

******

Już wiemy, że koszty leczenia będą ogromne. Nero spędzi długi czas w lecznicy.

******

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Krosno - awatar

  OTOZ Animals Krosno

  22.03.21
  22.03.21

  Kochani! Nie było nas dłuższą chwilę, bo nie chcieliśmy zapeszać. Ale już oficjalnie możemy napisać, że Nero opuścił lecznicę i trafił do Domu Tymczasowego. 😊 To już zupełnie inny pies... przytył, sierść odrasta, ma dużo energii a w oczach wesołe iskierki. Oczywiście wciąż trwa leczenie i jest pod stałą kontrolą weterynarza. Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie. ❤️ Jeżeli chcecie śledzić dalsze losy Nero to zapraszamy na wydarzenie na FB: https://fb.me/e/OkLnipvR

  Zdjęcie aktualizacji 65 447

Komentarze


 • Rafał - awatar

  Rafał

  05.03.21
  05.03.21

  Ludzie ,kiedy zaczniecie być ludźmi dla naszych mniejszych braci......

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.02.21
  10.02.21

  Zdrowiej piesku :) Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie...

 • Michał Cichy - awatar

  Michał Cichy

  08.02.21
  08.02.21

  Zdrowiej, psiaku. I dzięki wam, którzy go uratowaliście.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.02.21
  07.02.21

  3maj się pieseczku. Chowaj się zdrowo. Tylu ludzi Ci kibicuje❤

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   07.02.21
   07.02.21

   Przekażemy mu życzenia :)

 • David Castigo - awatar

  David Castigo

  07.02.21
  07.02.21

  Neruś mam nadzieje ze moja skromna cegiełka to kolejny maly kroczek do Twojego zdrowia i szczęscia... pozdrawiam i życze wszelkiego dobra wszystkim pracownikom i wolontariuszom dzięki którym takie pieski znajdują zdrowie i szczęście - jestescie Wielcy!

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   07.02.21
   07.02.21

   Dziękujemy! Razem możemy uratować wiele cierpiących zwierząt. ❤️

43 423 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 530 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 1 530

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Angelika - awatar
Angelika
20
Rafał - awatar
Rafał
20
Daniel Pogorzelski - awatar
Daniel Pogorzelski
360
Tomasz - awatar
Tomasz
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hanka - awatar
Hanka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij