Zbiórka Chemioterapia - lek dla Madzi - miniaturka zdjęcia

Chemioterapia - lek dla Madzi

Zbiórka Chemioterapia - lek dla Madzi - zdjęcie główne

Chemioterapia - lek dla Madzi

12 853 zł z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby
Wpłać teraz
 
Justyna Gołaszewska - awatar

Justyna Gołaszewska

Organizator zbiórki

Madzia jedna z trzech sióstr zmagającą się z Neurofibromatozom typ 1 ( NF 1 ) niezłośliwą z przeżutami na nerwy wzrokowe powstały glejaki złośliwe robią niestety swoje przeżuty w główce Madzi rokowania choroba nie uleczalna glejaki nie operacyjne ze względu na umieszczenie glejaków w nerwach wzrokowych  od marca 2019 r zostało wprowadzone  leczenie chemioterapią Viblastyna 70 dawek ze względu na  progresje glejaków jak i pogorszenie widzenia miedzy czasie doszła nam padaczka u Madzi która już jest leczona po 53 tygodniach chemioterapi Viblatyna i braku poprawy tylko widoczną progresja jak i całkowitym zanikem widzienia w lewym oku a w prawym 50% postanowiono zmienic leczenie Madzi na chemie tabletkową Temozolomide Sun 20 mg która nie jest refundowana musimy w 100% za nią zapłacić. Okazało się że przez okoliczności pandemi lek w Polsce nie jest dostępny . Wienc profesor jak i pani dr w Bydgoszczy chwilowo postanowili wprowadzić inna chemie Wikrystyne i Karboplatyne lecz pan profesor zaznaczył że Karboplatyna nie musi ale może uczulić Madzie i wtedy natychmiast musimy przejść na chemie tabletkową  przewidywany czas podawania Karboplatyny z Wikrystyną to  11 miesięcy Madzia jest już po drógej dawce tej chemii lecz stan zdrowia trochę się pogorszył .... Dostaliśmy również informacje że chemia tabletkowa czyli Temozolomide Sun 20 mg jest dostępny w jednej tylko aptece w Niemczech niestety koszt tego leku jest za drogi jak dla nas gdyż 1 tabletka kosztuje 21,78 euro czyli 98 zł 93 gr a na kuracje 42 dni potrzeba aż 168 tabletek czyli  168 tab * 98,93 to jest 16 620,24  tys jeden cykl chemii a cykli wstępnie ma być około 20 cykli czyli 42 dni chemii potem 56 dni przerwy czyli 10 cykli chemioterapii to 166 202,40 tys nie wyobrażalna kwota, Kochani bez was nie damy rady dlatego już nie proszę ja błagam o pomoc w uzbieraniu tej kwoty nie wyobrażamy sobie aby powiedzieć Madzi że nie dostanie leku ponieważ się nie udało. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Justyna Gołaszewska - awatar

  Justyna Gołaszewska

  25.04.20
  25.04.20

  20.04.2020 Pojechaliśmy z Madzią na odział onkologi w Bydgoszczy .... mieiśmy kontyuować leczenie w domu na chemi tabletkowej niestety okazało się że lek przez koronowiruca w całej Polsce jak i zagranicą na tą chwile jest nie osiągalny wienc została podjęta decyzja że Madzia zacznie nastempną chemioterapie 11 miesieczną w postaci Wikrystyny i Karboplatyny w dniu 21.04.2020 została podana pierwsza dawka lecz pani dr. jak i pan profesor zaznaczyli że Karboplatyna może uczulić Madzie i wtedy nie bendzie możylwa kontynłacja chemi. i cały czas kazali szukać leku o nazwie Temozolomide Sun 20 mg lecz lek jest drogi

Komentarze


 • Katarzyna Ślimak - awatar

  Katarzyna Ślimak

  10.07.20
  10.07.20

  W imieniu całego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Reszlu życzymy dużo zdrowie i wytrwałości małej Madzi, Rodzicom i Rodzeństwu :)

 • GRUPA ZUMBA RESZEL - awatar

  GRUPA ZUMBA RESZEL

  09.07.20
  09.07.20

  Życzymy zdrowia !!!

 • Bank Spółdzielczy w Reszlu - awatar

  Bank Spółdzielczy w Reszlu

  25.06.20
  25.06.20

  Wszystkiego dobrego

 • Bożena Pflaum - awatar

  Bożena Pflaum

  10.06.20
  10.06.20

  Dużo zdrowia

 • Rafał i Joanna Kowalscy - awatar

  Rafał i Joanna Kowalscy

  10.06.20
  10.06.20

  Dużo zdrowia

12 853 zł z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciły 163 osoby
Wpłać teraz
 
Justyna Gołaszewska - awatar

Justyna Gołaszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 163

BIEDRONECZKI KORSZE - awatar
BIEDRONECZKI KORSZE
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tarnicka teresa - awatar
Tarnicka teresa
50
Emilia - awatar
Emilia
50
Pracownicy ZUS Inspektoratu w Bartoszycach - awatar
Pracownicy ZUS Inspektoratu w Bartoszycach
470
Zgrana Paka - awatar
Zgrana Paka
50
Biblioteka - awatar
Biblioteka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Anonim - awatar
Anonim
100
biedronka Ryn - awatar
biedronka Ryn
75

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij