Zbiórka Zbiórka na operację dla Pauli! - zdjęcie główne

Zbiórka na operację dla Pauli!

20 286 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 326 osób
Katarzyna Sroka - awatar

Katarzyna Sroka

Organizator zbiórki

Cześć Wam wszystkim!

Czy potraficie wyobrazić  sobie, że to co kochacie najbardziej i co napędza Was od lat znika bezpowrotnie? Że tracicie pasję, która daje Wam szczęście i przede wszystkim: zatrudnienie?

Nasza Instruktorka wspinaczki sportowej uległa bardzo poważnej kontuzji prawego stawu barkowego, z którą zmaga się prawie 2 lata i po ponownym urazie wymaga już kosztownej operacji.
Kwota jaką musi przeznaczyć na ten cel znacznie przekracza jej możliwości finansowe, przez co najbliższa przyszłość: praca, mieszkanie i całe jej życie stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Paula wspina się od 10 lat. Na co dzień jest instruktorem i trenuje dorosłych oraz dzieci wkładając w to ogrom serca i pasji. Zaraża swoich podopiecznych miłością do wspinania. Dzięki niej wiele osób znajduje w tym sporcie nowy sposób na życie, a niektórzy jej podopieczni zostali powołani do Kadry Narodowej!
Jak sama Paula powiedziała: "Obserwując progres, wyniki i osiągnięcia tych cudownych dzieciaków - serce rośnie!"

Operacja, jakiej musi się poddać Paula wyłączy ją całkowicie z pracy na co najmniej 3 miesiące, które będzie musiała spędzić na intensywnej rehabilitacji. Po tym czasie pragnie wrócić, ale nadal będzie miała przez długi czas bardzo ograniczone możliwości, ponieważ pracę zawodową będzie musiała łączyć z dalszą rehabilitacją i własnymi treningami, żeby przywrócić dawny zakres ruchu obręczy barkowej.

Pełna sprawność jest niezbędna w jej codziennej pracy. Bez operacji nie będzie mogła wykonywać swojego zawodu jako fizjoterapeuta, instruktor oraz kontynuować swojej życiowej pasji, a my zostaniemy bez naszej największej motywacji do rozwoju!

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie!
Do zobaczenia na ściance!

Zabieg:
Operacyjna stabilizacja przednia i tylna stawu barkowego prawego (szycie obrąbka stawowego oraz torby stawowej). Operacja w łódzkiej klinice All-Med.
(Nawykowe zwichnięcie stawu barkowego)

Koszty pokrywają operację oraz późniejszą rehabilitację.

Zbiórka trwa do 22.03.2019

Planowany termin zabiegu: 30.03.2019 (trzymamy kciuki!)


EN:

Hello, everybody!

Can you imagine that the thing you love the most and is a driving force in your life for years goes away forever? That you can lose the passion, that gives you happiness, but most importantly - employment?

Our climbing instructor has sustained a very serious injury of her right shoulder joint, that she is grappling with for almost 2 years. After further damage, it requires a very costly surgery.The amount she needs for it exceeds her financial possibilities. Because of that, her near future - work, flat and her whole life - is uncertain.

Paula has been climbing for 10 years. In her everyday life, she teaches - both children and adults - giving them nothing short of her best. She spreads the love for climbing - it is thanks to her that many people found a new passion for climbing and some of them have even become members of the national team. As she herself said: “watching those kids - their progress, results and successes - makes your heart warm.”

The surgery that Paula needs is going to shut her out of her work completely for 3 months - then she is going to undergo intensive rehabilitation. After this period of time, she wants to come back, but her possibilities will still be significantly limited due to further rehabilitation and her own training to bring back the full movement in the shoulder joint.The full shoulder joint mobility is an absolute necessity in her everyday work. Without the surgery, she will not be able to continue her work as a physiotherapist, instructor and continue her life’s passion - climbing. 

Us, students will also be left without her - our teacher and best source of motivation.

We all thank you for your help!

See you at the climbing wall!


Aktualizacje


 • Katarzyna Sroka - awatar

  Katarzyna Sroka

  17.03.2019
  17.03.2019

  SUKCES!
  6 dni. 598 udostępnień. 316 wspierających.
  Cyfry mówią same za siebie.
  Pomaganie ma niesamowitą wartość i moc!
  Bardzo dziękujemy! Wasz gest daje mega motywację do działania!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2019
  17.03.2019

  Udanej rehalilitacji!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2019
  17.03.2019

  Wracaj do zdrowia.

 • Łysy - awatar

  Łysy

  16.03.2019
  16.03.2019

  Szybkiego powrotu do zdrowia Mała!

 • Dorota - awatar

  Dorota

  16.03.2019
  16.03.2019

  trzymaj sie Mala!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.2019
  15.03.2019

  Będzie dobrze!

20 286 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 326 osób
Katarzyna Sroka - awatar

Katarzyna Sroka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 326

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Krzyzanowski - awatar
Krzysztof Krzyzanowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij