#Walery musi mieć wyrwane ząbki

421 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Od 3ch lat pomagam kotom - karmię , leczę , kastruję ba mam nawet swoją stronę na fb Mazowiecki Dom Tymczasowy ale ludzie myślą ,że to fundacja , więc pewnie mam środki na leczenie zwierząt , aktualnie ponad 20 kotów i psy w potrzebie , więc od razu mówię , nie mam pieniędzy na leczenie , bo skąd mam mieć , w moim domu 2 koty nerkowe a wszystkich ponad 20 ! Jestem tylko wolontariuszem i nie mam pieniędzy na wyrwanie ząbków #Walerego ! 

Czy ktoś może mu pomóc ????????????????? Termin już umówiłam na środę a liczę na cud , pytanie tylko , czy cuda się zdarzają ?Czy #Walery , któremu odganiamy w klinice stan zapalny WIELKI dziąseł doczeka się wyrwania ząbków , zdjęcia kamienia z tych , z których można , czy wystarczy pieniążków na wycicnek z dziąseł w celu wysłania do laboratorium , bo podejrzewamy zmiany immunologiczne - tak też podobno bywa ! 

H E L P ..............................................................................................................................................

Aktualności


 • Sylwia Deluga - awatar

  Sylwia Deluga

  20.07.19
  20.07.19

  Paragon - KOŃCZĘ ZBIÓRKĘ ::) DZIĘKUJĘ DARCZYŃCOM , mam jeszcze paragon z apteki za antybiotyk na sumę 20 zł , zainteresowani proszę pisać na priv.

  Zdjęcie aktualności 34 570

421 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Hana Wiśniewska - awatar
Hana Wiśniewska
20
Małgorzata Mikitiuk - awatar
Małgorzata Mikitiuk
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Stefania SIewruk Welens - awatar
Stefania SIewruk Welens
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aga W - awatar
Aga W
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij