#Walery musi mieć wyrwane ząbki

421 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Od 3ch lat pomagam kotom - karmię , leczę , kastruję ba mam nawet swoją stronę na fb Mazowiecki Dom Tymczasowy ale ludzie myślą ,że to fundacja , więc pewnie mam środki na leczenie zwierząt , aktualnie ponad 20 kotów i psy w potrzebie , więc od razu mówię , nie mam pieniędzy na leczenie , bo skąd mam mieć , w moim domu 2 koty nerkowe a wszystkich ponad 20 ! Jestem tylko wolontariuszem i nie mam pieniędzy na wyrwanie ząbków #Walerego ! 

Czy ktoś może mu pomóc ????????????????? Termin już umówiłam na środę a liczę na cud , pytanie tylko , czy cuda się zdarzają ?Czy #Walery , któremu odganiamy w klinice stan zapalny WIELKI dziąseł doczeka się wyrwania ząbków , zdjęcia kamienia z tych , z których można , czy wystarczy pieniążków na wycicnek z dziąseł w celu wysłania do laboratorium , bo podejrzewamy zmiany immunologiczne - tak też podobno bywa ! 

H E L P ..............................................................................................................................................

Aktualizacje


 • Sylwia Deluga - awatar

  Sylwia Deluga

  20.07.2019
  20.07.2019

  Paragon - KOŃCZĘ ZBIÓRKĘ ::) DZIĘKUJĘ DARCZYŃCOM , mam jeszcze paragon z apteki za antybiotyk na sumę 20 zł , zainteresowani proszę pisać na priv.

  Zdjęcie aktualizacji 34 570

421 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Sylwia Deluga - awatar

Sylwia Deluga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Hana Wiśniewska - awatar
Hana Wiśniewska
20
Małgorzata Mikitiuk - awatar
Małgorzata Mikitiuk
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Stefania SIewruk Welens - awatar
Stefania SIewruk Welens
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aga W - awatar
Aga W
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij