Zbiórka Wsparcie dla Pawła - miniaturka zdjęcia

Wsparcie dla Pawła

Zbiórka Wsparcie dla Pawła - zdjęcie główne

Wsparcie dla Pawła

3 429 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać teraz
 

Paweł leczył się we wrocławskim Przylądku Nadziei, od stycznia 2018 roku. Zdiagnozowano u niego niezróżnicowanego mięsaka pleomorficznego z przerzutami do kolana i biodra. Od razu rozpoczął leczenie chemioterapią. W maju 2018 konieczne okazało się usunięcie kości strzałkowej oraz nerwu strzałkowego w prawej nodze (tam znajdowało się ognisko choroby).  Nasz Bohater przeszedł przez radioterapie, wiele cykli chemioterapii i operację rekonstrukcji nerwu strzałkowego.
Obecnie leczenie kliniczne dobiegło końca, ale nadal konieczne są częste wizyty kontrolne, trwa również rehabilitacja, która skupia się głównie na nodze. 

Zachęcamy do wsparcia!

Każda nawet najmniejsza wpłata jest istotna i przybliża Pawła do powrotu do pełnej sprawności.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • jozef kryca - awatar

  jozef kryca

  01.10.20
  01.10.20

  Miej Serce/Jak Ta Rodzina,ktora Wspaniale Pracuje z Mlodzieza/Ciesze Sie ze Moglem Ich Wspomocza Ich Poreczeniem/I o to Mi Chodzilo/Szacun.

 • Robert Nowakowski - awatar

  Robert Nowakowski

  11.06.19
  11.06.19

  Jeżeli było by to twoje dziecko ; tez bym pomógł .....!!!

 • krif80 - awatar

  krif80

  11.06.19
  11.06.19

  powodzenia !!!!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.06.19
  11.06.19

  Zdrowia i spełnienia marzeń.

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  30.03.19
  30.03.19

  Życzę dużo siły!

3 429 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 45

jozef kryca - awatar
jozef kryca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Robert Nowakowski - awatar
Robert Nowakowski
200
Martyna - awatar
Martyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna M - awatar
Joanna M
20
Helena Susidko - awatar
Helena Susidko
200
Madaj - awatar
Madaj
10
Damian Juchacz - awatar
Damian Juchacz
49
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij