Zbiórka Jestescie KOCHANI - zdjęcie główne

Jestescie KOCHANI

1 300 zł  z 1 280 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Pomagamy Zwierzętom - awatar

Pomagamy Zwierzętom

Organizator zbiórki

Dziękujemy!!! Jesteście wspaniali !!! Dzięki Wam udało nam się zebrać potrzebną kwotę na ocalenie danieli :) w krótce dodamy zdj nowego domu danieli oraz zdj z transportu. Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękujemy każdemu kto nas wspierał udostępniając zbiórkę oraz wpłacając pieniądze!!! Wesołych Świąt !!!    Błagamy o pomoc!!! zostało nam tylko 2 dni na wykup danieli:( w grudniu ruszyła ubojnia;/ To nie jest jedna z tysięcy zbiórek.... zbiórek UFO gdzie nie wiadomo na co idą wpłacone pieniądze i gdzie wylądują niby  uratowane zwierzęta wykupione oczywiście nie w cenie mięsa na które miały iść tylko za kosmiczne stawki.... tylko po to żeby napchać kieszeń znajomego handlarza bo każdy z nas przecież zna przypadki np. zbiórki na biednego hucuła który na rynku kosztuje średnio2/3 tyś a u handlarza już 8 tyś co od razu widać że jest zwykłą ściemą do tego oczywiście transport który nie kosztuje 2/3zł z km tylko 5zł/km albo więcej... szkoda słów na takie zbiórki i wyłudzanie pieniędzy od ludzi którzy chcą naprawdę pomóc a przez brak logicznego myślenia i działanie pod wpływem impulsu napychają kieszeń oszustów i wyłudzaczy... a teraz przejdźmy do sedna naszej zbiórki....   Witam do uratowania  przed pójściem mięso są dwa śliczne Daniele. Przebywają one obecnie w zamkniętej w ostaniem czasie  przez sanepid przydomowej masarni/ubojni. Sa przetrzymywane w tragicznych warunkach (małym ciasnym boksie dla trzody chlewnej a niestety te zwierzęta potrzebują sporo ruchu oraz wybiegu na świeżym powietrzu.  Zamknięcie przez sanepid tego zakładu uratowało tym fantastycznym bardzo oswojonym zwierzakom życie. Nie wiadomo kiedy ubojnia dalej ruszy ponieważ została tylko zawieszona a nie zaniknięta na stałe Póki co daniele są na sprzedaż. Znaleźliśmy dla nich nowy dom w którym będą miały stała opiekę zarówno na co dzień jaki weterynaryjną ale niestety musimy zebrać potrzebną kwotę na ich wykup, transport oraz chociaż trochę paszy na dobry początek. Suma nie jest duża ale czasu też nie ma za dużo dla tego liczę na to że wspólnymi siłami szybko zbierzemy tą kwotę i nie damy zginąć tym cudownym zwierzakom. Przelew nie kosztuje nic a liczy się każda złotówka. Daniele będą dostępne do odwiedzania koło Makowa Maz. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv  [email protected] 

Komentarze


 • Tessa - awatar

  Tessa

  19.12.2019
  19.12.2019

  ❤❤❤

 • Krzysztof T. - awatar

  Krzysztof T.

  08.12.2019
  08.12.2019

  Kurza mać. Że człowiek ma tak małą emeryturę. Ratujmy jak kto może. Wiemy przecież, że grosz do grosza a kupi się kokosza (lub zbierze się pół trzosa). I do przodu jak mawia papcio Rydzyk.

1 300 zł  z 1 280 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Pomagamy Zwierzętom - awatar

Pomagamy Zwierzętom

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Izabela - awatar
Izabela
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
380
Tessa - awatar
Tessa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Paulina Kopta & friends - awatar
Paulina Kopta & friends
50
GRZECHO - awatar
GRZECHO
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Krzysztof T. - awatar
Krzysztof T.
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij