Zbiórka Pomoc dla niechcianych psów  - zdjęcie główne

Pomoc dla niechcianych psów

5 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Monika Bednarczyk - awatar

Monika Bednarczyk

Organizator zbiórki

Już nas nie chcą. Prosimy o pomoc!

Saba i Lisek są zabrane z jednego gospodarstwa. Saba prawie całe życie spędziła na krowim łańcuchu, natomiast Lisek był przeganiany i niechciany.

Saba trafiła do domu tymczasowego, natomiast Lisek pojechał do hotelu dla psów.

Dzieki zbiórce na facceboku udało się zebrać pieniądze na kastrację i szczepienie Liska, a także na sterylizację i usunięcie listwy mlecznej z guzami u Saby. Jak się okazało guzy były bardzo duże i było ich dużo, operacja trwała 3 godziny.

Saba niestety ma uczulenie na jakiś składnik nici w związku z tym zrobiła się jej przetoka na ranie , od trzech tygodni codziennie jeździ na zastrzyki , jest pod stała obserwacją lekarzy.

Niestety koszty leczenia i utrzymania i Liska i Saby są duże, a dług stale rośnie . Na co zbieram:

1. Dług za leczenie i fakturę za hotelik

2. faktury w drodze do zapłaty

3. Hotelik dla Liska

Łącznie 1700 zł

 

 

 

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla niechcianych psów

Lisek i Sabcia i ich nowe życie

Tak wygląda Lisek w hotelu a Saba w domu tymczasowym. Jednak warto pomagać. Niestety jako osoba prywatna nie jest w stanie udźwignąć wszystkich kosztów.

Bardzo proszę o pomoc dla nich, aby bezpiecznie mogły nadal czekać na cudowne domy

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla niechcianych psów Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla niechcianych psów
5 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Monika Bednarczyk - awatar

Monika Bednarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Alina - awatar
Alina
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij