Zbiórka Mówimy NIE kleszczom! - zdjęcie główne

Mówimy NIE kleszczom!

120 zł  z 975 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Kochani, jak co roku, zabezpieczamy naszych fundacyjnych podopiecznych przeciw kleszczom i komarom- część psiaków chronimy za pomocą obroży Scalibor, ponieważ przez ostatnie 3 sezony sprawdziła się naprawdę dobrze. 

Każdy spacer, przechadzka po łące, lesie, wylegiwanie się na trawie to potencjalne zagrożenie czyhające na naszych ogoniastych przyjaciół....Obecnie 15 psiaków otrzymało już i jest zabezpieczonych scaliborami. Większość z Was posiadających zwierzaki dba o nie i również stara się zminimalizować możliwość zachorowania na babeszjozę, która w sytuacjach ekstremalnych może zagrażać życiu psiaka.... Nasi podopieczni nie mają na razie swojego Pana ani Pani więc to my z Waszą pomocą jesteśmy jedynymi osobami dbającymi m in o ich zdrowie. 

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w opłaceniu faktury za ich zakup. Koszt jednej obroży to 65 zł co w sumie daje kwotę 975 zł.... :( 

Każda wpłacona złotówka jest dla nas wielkim wsparciem i pomocą <3

Czy możemy liczyć na Waszą pomoc? 


120 zł  z 975 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Paul Jaschkiewitz - awatar
Paul Jaschkiewitz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij