Zbiórka Mówimy NIE kleszczom! - miniaturka zdjęcia

Mówimy NIE kleszczom!

Zbiórka Mówimy NIE kleszczom! - zdjęcie główne

Mówimy NIE kleszczom!

120 zł z 975 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Kochani, jak co roku, zabezpieczamy naszych fundacyjnych podopiecznych przeciw kleszczom i komarom- część psiaków chronimy za pomocą obroży Scalibor, ponieważ przez ostatnie 3 sezony sprawdziła się naprawdę dobrze. 

Każdy spacer, przechadzka po łące, lesie, wylegiwanie się na trawie to potencjalne zagrożenie czyhające na naszych ogoniastych przyjaciół....Obecnie 15 psiaków otrzymało już i jest zabezpieczonych scaliborami. Większość z Was posiadających zwierzaki dba o nie i również stara się zminimalizować możliwość zachorowania na babeszjozę, która w sytuacjach ekstremalnych może zagrażać życiu psiaka.... Nasi podopieczni nie mają na razie swojego Pana ani Pani więc to my z Waszą pomocą jesteśmy jedynymi osobami dbającymi m in o ich zdrowie. 

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w opłaceniu faktury za ich zakup. Koszt jednej obroży to 65 zł co w sumie daje kwotę 975 zł.... :( 

Każda wpłacona złotówka jest dla nas wielkim wsparciem i pomocą <3

Czy możemy liczyć na Waszą pomoc? 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
120 zł z 975 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Paul Jaschkiewitz - awatar
Paul Jaschkiewitz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij